نمی‌دانم تراکتوری‌ها دنبال چه هستند!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو پس از دیدار دوستانه این تیم مقابل پیکان اظهار داشت: کیفیت بازی خوب بود و فقط نمی‌دانم چرا ما هر زمان که در زمین پیکان با این تیم بازی می‌کنیم، هوا طوفانی می‌شود. سیم حسین آقای فرکی انگار وصل است!

وی درباره اینکه صحبت‌هایی مطرح شده بود که قرعه‌کشی لیگ قرار بوده در مشهد برگزار شود، گفت: درباره قرعه‌کشی همه‌ی بازیکنان، مربیان و مدیران صحبت کرده‌اند. این انتقاد به فدراسیون فوتبال وارد است و باشگاه‌ها از این داستان متضرر می‌شوند. امیدوارم که زودتر این مسئله به پایان برسد. من هم فقط در رسانه‌ها خواندم که ممکن است قرعه‌کشی در مشهد برگزار شود. هیچ نامه‌ای ندیدم و صحبت رسمی نبوده است.
مالک باشگاه شهر خودرو در واکنش به این مسئله که باشگاه تراکتورسازی نسبت به حضور کارلوس آلبرتو چاوریا در ترکیب فصل گذشته این تیم اعتراض کرده است و آن را غیرقانونی می‌داند، خاطرنشان کرد: شب گذشته من از یک برنامه تلویزیونی تماس داشتم و همین سؤال را پرسیدند. احترام زیادی برای آقای زنوزی قائلم، چون می‌دانم در این شرایط تیمداری در بخش خصوصی و مدیریت کردن، دشوار است. به‌هرحال خودم در گود هستم و می‌دانم تیمداری مشکل است، اما نمی‌دانم دنبال چه چیزی هستند. مدارک همه چیز موجود است و به نظرم فدراسیون باید در این خصوص به باشگاه تراکتورسازی پاسخ بدهد. مطمئناً جای نگرانی نیست و فکر نمی‌کنم چیزی عاید باشگاه تراکتورسازی شود.
حمیداوی درباره اینکه گفته می‌شود مصاحبه چند روز پیش یحیی گل‌محمدی با سایت باشگاه شهر خودرو برای فرار رو به جلو بوده است که اگر این تیم در ادامه نتیجه نگرفت مدیران استانی مقصر شناخته شوند، گفت: یحیی گل‌محمدی آنقدر باتدبیر است که وقتی مصاحبه می‌کند، هوش و تدبیر داشته باشد. ما خوشبختانه در نقل و انتقالات بهتر از فصل گذشته بودیم و اینکه فرار رو به جلو باشد، قبول ندارم. فوتبال است و شک نکنید ما امسال بهتر نتیجه می‌گیریم و یحیی گل‌محمدی هم با نتایج فصل قبل و فصل‌های قبل، کارنامه‌اش مشخص است. او با بازیکنان ضعیف یا بازیکنان جوان، خیلی خوب نتیجه گرفته است.
وی در واکنش به این مسئله که گل‌محمدی در همان مصاحبه از آینده تیم ابراز نگرانی کرده بود، اظهار داشت: حتماً کادرفنی همیشه تا آخرین بازی استرس‌هایی دارد.
مالک باشگاه شهر خودرو در مورد اینکه شهرداری مشهد قول‌هایی برای کمک به تیم از جمله فراهم کردن زمین تمرین و ساختن مجسمه داده است که هنوز محقق نشده و این داستان‌ها به کجا رسیده است، تصریح کرد: ما نه مجسمه می‌خواهیم و نه هیچ نوع خدماتی مانند مجسمه! فقط از تمام مسئولان مشهد می‌خواهم کنایه‌هایی که به ما می‌زنند و می‌گویند شهر خودرو شده است شهر خودروی تهران را تمام کنند و فقط به ما یک زمین بدهند تا بتوانیم در مشهد تمرین کنیم. ما فقط همین را می‌خواهیم.
حمیداوی در مورد اینکه آیا تیم شهر خودرو مجوز حرفه‌ای را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا دارد یا نه، گفت: بله و خوشبختانه مشکلی برای اخذ مجوز حرفه‌ای نداریم و مجوز را گرفته‌ایم.
وی درباره ادعای مدیران باشگاه استقلال مبنی بر اینکه تدبیر آن‌ها باعث حل شدن مشکل تیم شهر خودرو (پدیده) هم شده است که این مسئله از سوی مسئولان باشگاه شهر خودرو تکذیب شد، تصریح کرد: اتفاقاً با آقای فتحی به صورت تلفنی صحبت کردم. آن‌ها در برنامه زنده مصاحبه‌ای کرده و صحبت‌هایی را به میان آوردند که گلایه آن را به آقای فتحی داشتم. فکر می‌کنم مهرماه یا آبان‌ماه سال گذشته بود که استعلامی بابت بدهی‌ها و طلب‌های باشگاه از فیفا داشتیم. در این استعلام به ما اعلام شد که ۱۳۰ هزار دلار بدهی بابت پراهیچ داریم و ۱۵۹ هزار دلار هم طلبکار هستیم. در همان تاریخ که ایمیل‌ها و نامه‌های آن موجود است، به فیفا اعلام کردم تواتر صورت بگیرد که آن‌ها به ما اعلام کردند به دلیل تحریم نمی‌توان این کار را انجام داد.
مالک باشگاه شهر خودرو ادامه داد: پس از پاسخ فیفا، ما مجدداً به آن‌ها پاسخ دادیم که شما همیشه می‌گویید ما در فوتبال نباید سیاسی باشیم و شما به تحریم‌ها کاری نداشته باشید. فیفا در پاسخ به ما موافقت خود را اعلام کرد، اما به یک باره دیدیم استقلالی‌ها اعلام کردند ما چنین کاری انجام داده‌ایم، اما دست هرکسی که این کار را کرده، درد نکند، چون برای ایران کرده است. با این حال روزی که ما خودمان این کار را کردیم، نگفتیم ما برای استقلالی‌ها هم این کار را انجام داده‌ایم.
حمیداوی در خصوص اینکه آیا پیش از حضور معاون وقت باشگاه استقلال باشگاه پدیده طلب خود را از فیفا دریافت کرده بود یا این کار پس از آن صورت گرفت، گفت: نامه‌ای که فروردین‌ماه از فیفا برای تواتر پول داریم، موجود است که همان زمان مقدمات کار قرار شد، انجام شود. ابتدای مردادماه عزیزان گفتند، آن‌ها این کار را کرده‌اند. با این حال فکر می‌کنم مهم این بود که ارز از کشور خارج نشود و هرکسی هر کاری می‌کند، برای ایران است.
وی در مورد اینکه آیا فعالیت نقل و انتقالاتی شهر خودرو به پایان رسیده است یا نه، اظهار داشت: شما که ابتدا گفتید ما ضعیف عمل کرده‌ایم، اما فکر می‌کنم با جذب مهدی رحمتی، روح‌الله باقری، فرشاد محمدی‌مهر و… سال خوبی در نقل و انتقالات داشتیم. همچنان فرصت برای ما موجود است و امیدوارم که سال خوبی داشته باشیم.
مالک باشگاه شهر خودرو در خصوص اینکه گفته می‌شود مذاکرات با شایان مصلح به دلیل مسائل مالی به بن‌بست رسیده است در حالی که مصلح یک میلیارد و ۲۰۰ می‌خواسته و باشگاه شهر خودرو یک میلیارد پیشنهاد داده است، اظهار داشت: واقعیت امر این است که ما سه چهار ابهام برای قرارداد بستن داشتیم و شاید فقط یکی از آن‌ها مسئله مالی بود و مسائل دیگری هم بود. ما همچنان با مصلح در حال مذاکره هستیم و شاید به توافق برسیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *