تمجید برانکو از الاهلی با تخریب خود و پرسپولیس!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

تمجید برانکو از الاهلی با تخریب خود و پرسپولیس!به گزارش آفتاب نو، تیم فوتبال الاهلی عربستان امروز با هدایت برانکو، سرمربی سابق پرسپولیس در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال می‌رود.

در این راستا برانکو در نشست خبری این دیدار گفت: ما مقابل تیم قدرتمندی بازی داریم. این دیدار در ورزشگاه خانگی ما در جده در میان هواداران‌مان برگزار می‌شود و به نوعی نیمه اول بازی است. باید در این بازی نتیجه خوبی را کسب کنیم تا در بازی برگشت نقطه قوتی برای ما باشد.

وی در ادامه با تمجید از الاهلی در مرحله گروهی مقابل پرسپولیس با هدایت خودش گفت: ۴ نماینده عربستان از مرحله گروهی به مرحله حذفی راه پیدا کردند. اما کاری که الاهلی در مرحله گروهی انجام داد کار بزرگی بود، چون در گروه سختی قرار داشت و با حضور تیم‌های پرسپولیس، السد و پاختاکور که همه قهرمانان کشور‌های خودشان هستند به این مرحله راه پیدا کرد.

برانکو بعد از ۴ سال حضور در پرسپولیس راهی عربستان شد و هدایت الاهلی را به دست گرفت. برانکو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ با هدایت پرسپولیس مقابل الاهلی ناکام بود از دور رقابت‌ها حذف شده بود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 5 = 7

عضو کانال ایتا شوید