علیرضا جهانبخش اهل تسلیم شدن نیست

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مدیربرنامه‌های علیرضا جهانبخش تاکید کرد این بازیکن در برایتون می‌ماند تا خودش را اثبات کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از voetbalcentraal، خیلی‌ها انتظار داشتند که علیرضا جهانبخش در اولین فصل حضور خود در برایتون عملکرد خوبی داشته باشد. بازیکن سابق آلکمار در لیگ یک هلند برترین گلزن فصل شد. او توانست  ۲۱ گل  به ثمر رساند و ۱۲ پاس گل دهد ولی او در برایتون در فصل اول نتوانست انتظارات را برآورده کند.

امیر هاشمی، مدیربرنامه‌های علیرضا جهانبخش درباره شایعه رفتن او به لیگ هلند که از روز گذشته با اعلام یک خبرنگار هلندی در توییتر داغ شد گفت: این طبیعی است که تیم‌های زیادی خواهان به خدمت گرفتن جهانبخش باشند. اینکه تیم‌های هلندی خواستار علیرضا باشند خیلی خاص و ویژه است چون هلند برای او خانه دوم محسوب می‌شود و علیرضا خیلی آنجا را دوست دارد. جهانبخش دیگر در هتل  زندگی نمی‌کند و الان در یک آپارتمان خیلی خوب ساکن است و می‌خواهد خودش را در برایتون ثابت کند و نشان دهد. او به هیچ وجه در این تابستان از برایتون جدا نمی‌شود. علیرضا از حضور در برایتون شاد و خوشحال است.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: در دایره لغات جهانبخش چیزی به نام تسلیم شدن وجود ندارد و او به من گفته است که می‌خواهد در برایتون بماند و نشان دهد چه بازیکنی است. او خیلی آرام کارش را پیش می‌برد و دوست دارد بتواند به بهترین شکل در این فصل خودش را نشان دهد. سرمربی قبلی کریس هیتون خیلی دفاعی بازی می‌کرد و همین باعث شده بود که علیرضا نتواند خودش را در این تیم نشان دهد ولی الان سرمربی جدید علاقه به فوتبال هجومی دارد. البته نمی‌شود جلوی تیم‌های بزرگی مثل لیورپول، سیتی، یونایتد و چلسی اینطور بازی کرد ولی او مربی‌ای است که از بازیکنان کناری استفاده می‌کند و فکر می‌کنم جهانبخش بتواند از این فرصت برای درخشش استفاده کند. در هر صورت این طبیعی است که او بتواند یک سال با شرایط فوتبال انگلیس خودش را وفق دهد و عادت کند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + 3 =

عضو کانال ایتا شوید