مایگا به زور آمپول آمده بود!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، مرتضی فنونی زاده درباره احتمال نیمکت نشینی سیدجلال حسینی در فصل نوزدهم لیگ برتر به دلیل حضور کنعانی زادگان و مصدومیت‌های جزئی که کاپیتان پرسپولیس دارد اظهار داشت: من خودم مدافع میانی بودم و خیلی خوب می‌دانم که حضور در چنین پستی چقدر انرژی می‌خواهد. در ترکیب پرسپولیس بودن هم باعث می‌شود تا همیشه زیر ذره بین باشی. کادرفنی مجبور است آماده‌ترین‌ها را برای چنین منطقه‌ای انتخاب کند تا بتوانند در مصاف با مهاجمان حریف بهترین دفاع را انجام دهند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: حضور سید جلال حسینی در ترکیب بستگی به نظر آقای کالدرون دارد. سید جلال دِین خودش را به طور کامل به پرسپولیس و فوتبال ایران ادا کرده است. او اگر در زمین بازی باشد باز هم تمام وجودش را خواهد گذاشت. او وقتی دید کنعانی زادگان می‌آید خودش باید خداحافظی می‌کرد. سیدجلال حدودا ۳۷ ساله است و من اگر جای او بودم تصمیم به حضور در کادرفنی تیم می‌گرفتم.
فنونی زاده افزود: من به خوبی یادم می‌آید وقتی سال ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۰ که نادر محمدخانی را آوردند تا جای ما در پرسپولیس بازی کند زمان برد. الان هم کمی زمان می‌برد تا کنعانی زادگان در پرسپولیس جا بیافتد، اما فکر می‌کنم دیگر وقتش است تا تجربیات سیدجلال به عنوان مربی به پرسپولیس کمک کند!
وی تاکید کرد: باید شخصیت حرفه‌ای سیدجلال حفظ شود. او تمام توانش را برای پرسپولیس و تیم ملی گذاشته است. مدیون هیچ کس هم نمانده و می‌تواند به هر تیمی که می‌خواهد برود تا فوتبالش را ادامه دهد، اما فکر می‌کنم قداست او با پیراهن پرسپولیس باید حفظ شود و با خداحافظی اش در همین فصل به مربیگری در پرسپولیس مشغول شود. البته تمام این مسائل نظر شخصی ام است و سیدجلال بهتر از هر کس می‌داند چه تصمیمی بگیرد. فوتبالیست‌ها معمولا دوبار می‌میرند. یک بار مثل بقیه انسان‌ها و یک بار هم زمانی که از فوتبال خداحافظی می‌کنند این اتفاق برایشان می‌افتد.

وی درباره عدم موفقیت مودیبو مایگا در تست‌های پزشکی پرسپولیس افزود: او با زور قرص و آمپول به ایران آمده بود و مشخص بود مشکلاتی دارد. حالا امیدوارم هرچه زودتر بازیکن جدید را بگیرند تا به تیم کمک کند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + 1 =

عضو کانال ایتا شوید