فرکی: در دیدار برابر پدیده به‌دنبال نتیجه نبودیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید: تیمش در دیدار تدارکاتی برابر پدیده به هرچه می‌خواست رسید.

به گزارش آفتاب نو،حسین فرکی پس از تساوی تیمش برابر پدیده شهر خودرو اظهار کرد: خیلی زود امروز یک پنالتی به دست آوردیم و توانستیم یک گل بزنیم و از حریف پیش باشیم. همین موضوع در ادامه باعث شد تمرین کنیم در بازی‌هایی که از حریف پیش می‌افتیم چگونه عمل کنیم که خودمان را حفظ کنیم. در این بخش هم تیم ما خوب عمل کرد و اشتباه کمی انجام دادیم اما در نهایت از حریف گل خوردیم و بازی به تساوی کشیده شد.

وی افزود: ما تلاش می‌کردیم باز هم به حریف گل بزنیم. در این شرایط هم خیلی دقت نکردیم اما با این وجود چند فرصت خوب به دست‌ آوردیم که به گل تبدیل نشد. اگر یکی از این فرصت‌ها به گل تبدیل می‌شد عملکرد تیم ما در فاز هجومی هم خوب بود. البته ما برای کسب نتیجه بازی نمی‌کردیم اما در کل هم من و هم آقای گل‌محمدی به آن چیزی که می‌خواستیم رسیدیم.

وی در ادامه درباره صحبت‌های کالدرون درباره تیم خودش گفت: سرمربی پرسپولیس به ما لطف دارد. در آن بازی مقابل پرسپولیس هم خوب عمل کردیم و به هرچه می‌خواستیم رسیدیم. امیدوارم امسال در قرعه‌کشی لیگ قرعه خوبی به نام‌مان بیفتد و بتوانیم شروع خوبی داشته باشیم. پارسال قرعه خوبی به نام ما نیفتاده بود. مطمئنا تیم ما پتانسیل خوبی دارد که بتواند نتایج خوبی بگیرد. ان‌شاءالله بتوانیم بازی‌های خوب و قابل قبول همراه با نتیجه را به نمایش بگذاریم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *