اتفاق عجیب در جریان یک مصاحبه؛ فرگوسن قلب یک خبرنگار را شکست!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سر الکس فرگوسن در مصاحبه‌ای زنده قلب خبرنگار اسکای اسپورت را شکست. سرمربی افسانه‌ای سابق منچستریونایتد با مت چپمن خبرنگار گفتگو کرد و چپمن که یکی از هواداران پر و پا قرص تاتنهام است از فرگوسن پرسید که آیا تیم محبوبش هرگز قهرمان لیگ برتر خواهد شد؟ اسکاتلندی ۸۲ ساله بلافاصله پاسخ داد: «نه.» سپس خندید و دوباره گفت: «نه». چپمن با ناراحتی پاسخ داد: «کجاش خنده‌دار است؟ دل من را شکستی.»

فرگوسن در حالیکه دست‌هایش را در جیب‌هایش گذاشته بود، گفت: «آخرین باری که آن‌ها قهرمان شدند سال ۶۱ بود… خوب، مدت زیادی گذشته. اما رقابت بین لیورپول و منچسترسیتی امروز بسیار قدرتمند است. حتی برای یونایتد.» چپمن سپس با پوزخند گفت: «من فکر می‌کنم که اسپرز بیشتر از یونایتدِ این روزها شانس قهرمانی دارد.» فرگوسن بلافاصله پاسخ داد: «امکان ندارد.» چپمن مکالمه را به پایان رساند و گفت: «متشکرم سر الکس. مثل همیشه صحبت با سرالکس فرگوسن دوست‌داشتنی است.»

هواداران این مکالمه را دوست داشتند و واکنش‌های زیادی نشان دادند. خیلی‌ها به تحسین فرگوسن پرداختند، و عده‌ای معتقد بودند که اسپرز می‌تواند همه را غافلگیر کند. یکی از آنها هم نوشت: «فرگی دروغ نگفت، چرا دل خبرنگار شکست؟» و شخص دیگری که به وضوح طرفدار اسپرز بود نیز اذعان داشت: «او در مورد ۱۰ سال پیش که سیتی بر انگلیس تسلط نداشت نظری نداد؟»

فرگوسن در سال ۲۰۱۳ بازنشسته شد اما همچنان در اکثر بازی‌های منچستریونایتد حاضر می‌شود.

بیشتر بخوانید:

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + = 16

عضو کانال ایتا شوید