پخش برنامه‌های نامزد‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خوزستان

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو خوزستان، با حضور دبیر ستاد انتخابات استان، نماینده هیات نظارت بر انتخابات خوزستان و نمایندگان نامزد‌های انتخابات، قرعه کشی پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری در صدا و سیمای خوزستان برگزار شد.

در این مراسم دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت:  در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان خوزستان هشت نامزد حضور دارند.

حجت الله دهدشت افزود: براساس قانون،  تبلیغات نامزد‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری از بامداد فردا ۲۵ بهمن آغاز و تا ساعت ۸ صبح روز ۱۰ اسفند ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد:  صدا و سیما امسال در یک ابتکار عمل   کانال‌های تلویزیونی انتخابات را راه اندازی کرده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

مدیر کل صدا و سیمای خوزستان با اشاره به برگزاری قرعه کشی پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری  گفت: برنامه  نامزد‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری براساس قرعه انجام شده از تاریخ ۲۶ بهمن آغاز و در دو نوبت از شبکه های استانی سیما و صدای خوزستان پخش و به صورت برابر تکرار می شود .

داریوش دبیقی افزود: همچنین ۱۴ کانال تلویزیونی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان راه اندازی شده است و هم اکنون به صورت ۲۴ ساعته در حال پخش می‌باشند.

وی با اشاره به اینکه شهروندان با جستجوی  مجدد گیرنده ها می توانند این کانال ها را دریافت نمایند ،  ادامه داد: در زمان تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی برنامه‌ها و مناظرات نامزد‌های انتخابات از این کانال‌ها پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + 4 =

عضو کانال ایتا شوید