تاج در بازدید بازرس کل امور ورزش سازمان بازرسی از آزادی: مهمترین ورزشگاه برای ما ورزشگاه آزادی است

جامعه ورزشی آفتاب نو:

رئیس فدراسیون فوتبال صبح امروز به همراه بازرس کل امور ورزش سازمان بازرسی از مجموعه ورزشی آزادی بازدید کرد.

به گزارش وب سایت نود و  به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از دستورالعمل سازمان لیگ در جهت ایجاد زیرساخت‌های مناسب ورزشگاههای کشور، امروز سه شنبه ۱۵ تیر، مسعود طاهری جعفری بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازررسی کل کشور و مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ، ابراهیم شکوری- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و  انتظار خیر -مسئول مدیر سامانه هوشمند کنترل تردد ورزشگاههای کشور ضمن برگزاری جلسه با قدرت اله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی از برنامه های مرتبط جهت آماده سازی این ورزشگاه برای مسابقات لیگ برتر بازدید نمودند.

مسئولین در این بازدید بیشتر دقایق را صرف بررسی امکانات جدید ورزشگاه آزادی کردند و نقاط مختلف را مورد واکاوی قرار دادند. سپس مسئولان مربوطه توضیحاتی پیرامون اقدامات انجام گرفته در ورزشگاه را در اختیار بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازررسی و رییس فدراسیون فوتبال قرار دادند.

در این بازدید مهدی تاج با تشکر از اقدامات انجام شده مبنی بر آمادگی ورزشگاه آزادی برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: لیگ برتر فوتبال در فصول گذشته، طبق تقویم به موقع آغاز شد اما در فصل جاری به دلیل الزامات ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت امنیت و ایمنی تماشاگران، مسابقات به تعویق افتاد. امروز قرعه کشی لیگ انجام می شود، اما این به منزله آغاز لیگ نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر مشکل ما سه الی چهار ورزشگاه است که ان‌شالله در روزهای آینده مشکلات آنها هم رفع و اتمام کار خود را به باشگاه مربوطه و سازمان لیگ اعلام می نمایند. مهمترین ورزشگاه برای ما ورزشگاه آزادی است چون تمام بازی های ملی، لیگ برتر و آسیایی در اینجا برگزار می گردد که اگر با وجود زیرساخت های جدید مورد بهره برداری قرار گیرد، دیگر ورزشگاهها هم به تبعیت از این ورزشگاه آماده خواهند شد.

۲۰۵۱

سایت فدراسیون فوتبال

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 8 = 17

عضو کانال ایتا شوید