استراماچونی هر سه جام را می‌خواهد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، میلاد زکی‌پور پس از جابه‌جایی که در محل سکونتش داشت این روز‌ها فارغ از ماجرا‌های مربوط به اثاث‌کشی با قدرت در تمرینات تیمش شرکت می‌کند. او پیش از حضور در دیدار دوستانه تیمش با رده پایه استقلال با آفتاب نو حرف زد.

* اوضاع استقلال روبه‌راه است؟
بله، خوشبختانه همه چیز خوب است و تمرینات با فشار شدید همچنان در حال پیگیری است.
* چرا فشار؟
چون باید برای سه تورنمنت لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا آماده شویم. استراماچونی روی هر سه تورنمنت زوم کرده و می‌گوید دوست دارم استقلال در هر سه تورنمنت مدعی باشد.
* دیدار‌های دوستانه را هم که با برد پشت سر می‌گذارید (این سؤال پیش از دیدار دیروز عصر استقلال با جوانانش مطرح شد)؟
تیم ما از نظر وحدت تاکتیکی به شرایط خوبی دست پیدا کرده است. تقریباً از افکار و خواسته‌های سرمربی اطلاع پیدا کرده‌ایم و همه وظایفی که در زمین داریم را می‌دانیم.
* باز هم مانند دوران شفر اجازه نفوذ داری؟
این فرصت در اختیارم قرار داده می‌شود. البته استراماچونی می‌گوید در دیدار‌های رسمی و جدی باید به تاکتیکی که او برای بازی در نظر می‌گیرد دقت کنم و آنجا با دستور کادر فنی جلو می‌روم.
* اوضاع دفاعی تیم هم ظاهراً خوب است، چون خیلی کم گل می‌خورید؟
بله، ما نباید از خودمان تعریف کنیم ولی همه ارکان دفاعی تیم با قدرت دنبال این هستند که بهترین عملکرد را داشته باشند.
* وضعیت روحی اعضای تیم چطور است؟
فقط لیگ به تعویق افتاده و دیگر از تمرینات خسته شدیم و دوست داریم بازی کنیم وگرنه همه سر حال هستیم.
* حتی بعد از توهینی که به لوگوی باشگاه شد؟
شهر که شلوغ می‌شود همین می‌شود! عده‌ای به خودشان اجازه می‌دهند با اسم و لوگوی باشگاه بزرگی که ۳۰ میلیون نفر هوادار دارد، شوخی و بی‌تربیتی کنند. البته شبکه سه بابت این موضوع عذرخواهی کرد و نمی‌خواهم این ماجرا را کش بدهم ولی با این افراد باید برخوردی کرد که دیگر کسی به خودش اجازه ندهد با اسم و آرم استقلال شوخی کند. این بار اول نبود که برخی در تلویزیون به خودشان اجازه می‌دادند با اسم استقلال شوخی بی‌جا کنند.
* از وضعیت هواداران و ناراحتی‌شان مطلع هستی؟
نه، فعلاً که می‌بینم به تیم امسال امیدوار هستند. ما هم می‌دانیم باید برای استقلال جام بیاوریم. امسال نوبتی هم باشد نوبت ماست.
* رقبای اصلی و جدی تان را کدام تیم‌ها می‌دانی؟
پدیده، سپاهان، تراکتور و پرسپولیس خیلی خوب آماده شده‌اند ولی فکر می‌کنم هر قدر همه از تمرینات استقلال خبر دارند باز هم خیلی کم از ما می‌دانند. ما خیلی آماده هستیم و بچه‌هایی که در تیم داریم پر از انگیزه هستند تا با قدرت به مسابقات بیایند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + 6 =

عضو کانال ایتا شوید