خداداد: فضای ورزشگاه‌ها برای خانم‌ها بهتر از پارک‌ها و خیابان‌هاست

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، خداداد عزیزی چهره ویژه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر است. حماسه‌ساز ملبورن در همین خصوص به آفتاب نو گفت: بحث فوتبال است و در مشهد به من پیشنهاد شد در مراسم قرعه‌کشی گوشه‌ای از کار را بگیرم، ولی نه مجری هستم، نه برنامه عجیب و غریبی در کار است بلکه یک قرعه‌کشی ساده لیگ داریم.
خداداد درباره تأخیر در شروع لیگ برتر گفت: خروجی ۱۸ دوره قبلی لیگ برتر چه بوده است؟ فوت شدن، نابینا شدن، شکسته شدن سر و دست و پا، کتک خوردن، آتش زدن خودروها، اهانت به مربیان و بازیکنان؛ آیا باید این مسائل بشود ماهیت فوتبال؟ مسلماً فدراسیون فوتبال به عنوان متولی باید فکری برای کاهش مشکلات می‌کرد حتی جا داشت یک فصل لیگ تعطیل شود تا همه چیز استاندارد شود. الان هم ورزشگاه‌ها مشکلات زیادی دارند و امیدوارم وزارت ورزش با کمک دولت بتواند شرایط ورزشگاه‌ها را بهبود بخشد. همین که دوربین‌ها بتوانند افراد خاطی را شناسایی کنند به کاهش بداخلاقی‌ها کمک می‌کند. باید پیگیر باشیم تا افراد خاطی برای مدت‌ها تنبیه شوند تا بتوان مشکلات را ریشه‌کن کرد. در همه دنیا ورزشگاه‌ها طوری ساخته شده که اگر روی سکو‌ها اتفاقی افتاد، مثلاً اگر زلزله‌ای آمد، مردم سریعاً وارد زمین چمن شوند، اما اینجا باید دور زمین را کلی حفاظ بکشند تا تماشاگران به هر بهانه‌ای داخل زمین نپرند.
عزیزی درباره احتمال حضور بانوان در استادیوم‌ها گفت: در همه دنیا خانواده‌ها کنار هم روی سکو‌ها می‌نشینند حالا اگر محدودیتی وجود دارد، می‌توان برای خانم‌ها سکو‌های جداگانه تعریف کرد. فضای ورزشگاه‌هایمان خیلی سالم‌تر و ایمن‌تر از فضای پارک‌ها و حتی خیلی از خیابان‌هاست و این را هر شهروندی می‌تواند درک کند. پس کمک کنیم خانم‌ها هم بتوانند تماشاگر فوتبال باشند. فوتبال با همه مشکلات و بدی‌هایش از خیلی جا‌ها بهتر و مثبت‌تر است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = 15

عضو کانال ایتا شوید