با سر یا پا فرقی ندارد، عاشق گلزنی برای استقلالم!‌

جامعه ورزشی آفتاب نو:

آفتاب نو/ امید یوسفیان؛ محمد دانشگر، مدافع بلندقامت استقلال می‌گوید او و هم‌تیمی‌هایش بی‌صبرانه منتظر آغاز بازی‌های لیگ برتر هستند. دانشگر انگیزه زیادی برای درخشش در فصل جدید دارد و از طلب هواداران استقلال که یک جام است، صحبت کرد…
* اوضاع استقلال در آستانه شروع لیگ برتر چطور است؟
خدا را شکر اوضاع تیم و بچه‌ها خیلی خوب است و روز به روز هماهنگ‌تر می‌شویم. همان‌طور که می‌دانید تیم ما در فصل نقل و انتقالات تغییرات زیادی داشته و خب مقداری زمان می‌برد که بچه‌ها با شرایط جدید و بازیکنان قدیمی هماهنگ شوند.
* تاریخ دقیق شروع لیگ برتر به شما اعلام شده است؟
نه، ما اطلاعات‌مان در حد همان چیز‌هایی است که در رسانه‌ها می‌شنویم. فقط می‌دانم امشب مراسم قرعه‌کشی انجام خواهد شد. به هر حال ما بی‌صبرانه منتظر آغاز بازی‌ها هستیم.
* آن‌طور که مشخص است انگیزه زیادی برای شروع بازی‌ها دارید.
بله، قطعاً همین‌طور است. هم من و هم سایر بچه‌ها خیلی انگیزه داریم تا امسال با استقلال نتایج خوبی بگیریم و در پایان فصل مقام قهرمانی را کسب کنیم. البته که اصلاً نمی‌شود پیش‌بینی کرد، ولی واقعیت این است که ما یک جام به هواداران‌مان بدهکاریم و دوست داریم دین‌مان را به هواداران که همان قهرمانی است، ادا کنیم.
* در بازی مقابل ماشین‌سازی گلزنی هم کردی.
بله، وریا پاس فوق‌العاده‌ای داد و نمی‌شد آن توپ را گل نکنم. گلزنی برای استقلال همیشه لذتبخش است چه در بازی‌های دوستانه و چه در بازی‌های رسمی.
* جالب است اکثر گل‌هایت را با سر می‌زنی.
با سر یا پا فرقی ندارد، عاشق گلزنی برای استقلالم. گل زدن واقعاً حس خوبی به آدم می‌دهد.
* راستی از دوست صمیمی‌ات روزبه چه خبر؟
راستش مدتی است از روزبه بی‌خبرم. فقط امیدوارم بهترین تصمیم را برای ادامه فوتبالش بگیرد.
* کار کردن با استراماچونی چطور است؟
مربی بسیار خوب و بادانشی است. در تمرینات بسیار جدی و با انگیزه است. امیدوارم کنار هم بتوانیم فصل خوبی را برای هواداران رقم بزنیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = 8

عضو کانال ایتا شوید