هاشم‌پور: انجام بازی‌های دوستانه بین‌المللی برای‌مان بسیار مهم است

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تاکید دارد که در مدت باقی مانده تا مسابقات ورزش‌های ساحلی جهان باید از تمام فرصت‌ها برای آماده‌سازی تیم استفاده کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عباس هاشم‌پور در ابتدا گفت: در چند ماه اخیر چند اردوی خوب برگزار کردیم. خوشبختانه بازیکنان درگیر لیگ هستند که نقطه عطف بزرگی است، چراکه بازیکنان در شرایط مسابقه‌ای قرار می‌گیرند. با هماهنگی خوبی که انجام شده بازیکنان در بین برگزاری مسابقات لیگ در اردو حاضر می‌شوند و هماهنگی‌های لازم را برای مسابقات مهرماه که پیش رو داریم، انجام می‌دهیم.

او ادامه داد: شرایط فعلی خوب است و کارهای فنی را پیگیری می‌کنیم. برنامه‌های مدنظرمان را به کمیته فوتبال ساحلی ارائه کردیم و اطلاع دارم که مشغول هماهنگی چند بازی دوستانه هستند که از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار است. درواقع بازی با تیم‌های خارجی و در سطح بین‌المللی به روند رو به رشد تیم کمک بسزایی می کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی افزود: البته برنامه دیگری هم شامل استفاده از ظرفیت های داخلی نظیر بازی با تیم های لیگ را پیش‌بینی کرده بودیم و بخشی از آن را اجرایی کردیم.

وی با اشاره به حضور همه بازیکنان در اردوها و همکاری خوب باشگاه ها تصریح کرد: در این اردو تنها محمد احمدزاده، کاپیتان تیم ملی را به دلیل حضورش در لیگ روسیه در اختیار نداریم. البته به طور مداوم با وی در تماس هستم و تا به این‌جای کار در روسیه نماینده بسیار شایسته‌ای برای فوتبال ساحلی کشورمان بوده است.

هاشم‌پور در پایان گفت: در مدت باقی مانده تا شروع مسابقات باید تمام بهره را از فرصت‌های‌مان ببریم. خودم و نصراله‌زاده به جهت بررسی بازی‌های لیگ در استان‌های مختلف حضور پیدا می‌کنیم و از نزدیک بازیکنان را زیر نظر گرفتیم.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 5 = 6

عضو کانال ایتا شوید