استراماچونی را آورده‌ایم که برای‌مان قهرمانی بیاورد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، سعید مراغه‌چیان، درخصوص شرایط این روز‌های آبی‌پوشان با ما هم‌صحبت شد. این گفتگو را در ادامه می خوانید.
* می‌گویند استراماچونی به خوبی توانسته آرامش را به تمرینات استقلال برگرداند.
استقلال این همه هزینه کرده و مربی بزرگ خارجی آورده که همین کار را انجام دهد. اگر قرار بود استراماچونی نتواند تیمش را جمع و جور کند پس فلسفه آمدنش چه بوده؟ به نظرم او کم‌کم دارد با فضای استقلال آشنا می‌شود و تفکرات فنی‌اش را در تیم پیاده خواهد کرد.
* باتوجه به خرید‌هایی که استقلال انجام داده، آیا موفق خواهد شد؟
چه خوب شد که استقلال سراغ بازیکنان باانگیزه و جوان رفت و از خرید ستاره‌های پا به سن گذاشته صرف‌نظر کرد. همین بازیکنان کم‌کم تبدیل به بازیکنان بزرگی خواهند شد و ما فقط باید صبور باشیم و کمک کنیم استقلال موفق شود و آرامش داشته باشد. من معتقدم استقلال از جمله تیم‌هایی خواهد بود که فوتبالی روان و شاداب ارائه خواهد داد.
* و گرفتن جام؟
چراکه نه؟ استقلال قدمت دارد، سابقه دارد، عیار دارد. گرفتن جام کمترین کاری است که استقلال می‌تواند انجام دهد. استقلال باید بازگشت خوبی هم در آسیا داشته باشد. من می‌گویم امسال هم جام می‌گیریم و هم در آسیا هنرنمایی می‌کنیم.
* اختلاف در سطح مدیریتی باشگاه را چطور می‌بینید؟
این مسائل همیشه بوده و تمام هم نخواهد شد. مشکلات زیاد است. باید با همدلی بر مشکلات فائق شد و اگر اختلافات را کنار نگذاریم تیم وارد حاشیه خواهد شد و کنترل کردن آن هم سخت خواهد بود.
* امسال مدعیان قهرمانی در لیگ کدام تیم‌ها هستند؟
استقلال، پرسپولیس، تراکتور و سپاهان اگرچه نباید پدیده را هم دست‌کم گرفت.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *