جایگزین احتمالی مایگا را بهتر بشناسید

جامعه ورزشی آفتاب نو:

جایگزین احتمالی مایگا را بهتر بشناسیدبه گزارش آفتاب نو، بعید است آنقدری که مدیران پرسپولیس برای انتخاب، مذاکره و خرید مهاجم خارجی وقت گذاشتند، فلورنتینو پرس در سال ۲۰۰۰ برای انتقال جنجالی لوئیس فیگو از دشمن و رقیب دیرینه وقت گذاشته باشد.

مدیران پرسپولیس بعد از مدت‌ها بررسی و معرفی شدن انواع و اقسام گزینه‌های درجه چندم خارجی از نقاط مختلف دنیا سرانجام برای جذب مودیبو مایگا مالیایی که فصل گذشته تنها سه بازی در لیگ تایلند انجام داده بود به جمع‌بندی رسیدند و این مهاجم برای انجام تست‌های پزشکی و عقد قرارداد به تهران آمد، اما بعد از چند مرحله انجام آزمایشات مختلف مشخص شد این بازیکن با مشکلات زیادی روبه‌رو است و به همین دلیل پرونده حضور مایگا در پرسپولیس بسته شد.
بعد از منتفی شدن حضور مایگا دوباره مدیران این تیم کاسه چه کنم را در دست گرفتند. در واقع روز از نو روزی از نو! هرچند مدیران قول دادند ظرف چند روز آینده مهاجم جدید خارجی را معرفی خواهند کرد که هواداران پرسپولیس امید چندانی به این موضوع ندارند. از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد طبق اعلام گابریل کالدرون سرمربی این تیم سه مهاجم خارجی برای جایگزینی مودیبو مایگا در نظر گرفته شدند که یکی از آن‌ها برزیلی است. در حالی که همگان بر این گمان بودند که نام این مهاجم برزیلی اندرسون لوپز است، ولی این مهاجم با تیم ساپوروی ژاپن قرارداد دارد و هم‌اکنون در جی‌لیگ مشغول بازی است. آن‌طور که شنیدیم مهاجم برزیلی مدنظر کالدرون متئوس لوپس است. مهاجم ۱۸۸ سانتی‌متری برزیلی- ایتالیایی که آخرین تیمش پرچاب تایلند بود. این فوروارد ۲۶ ساله و بلندقامت چند سالی است در لیگ تایلند حضور دارد که بهترین عملکرد او در سال‌های اخیر مربوط به سال ۲۰۱۷ بود که در تیم پاهانگ تایلند در ۲۱ بازی ۱۸ گل به ثمر رساند. لوپس در تیم پرچاب ۱۳ بازی انجام داد که آمار ۵ گل و ۳ پاس گل را به ثبت رساند.
تیم فلومیننزه برزیل مهم‌ترین تیم دوران حرفه‌ای لوپس بود که این بازیکن در سال ۲۰۱۳ در این تیم توپ می‌زد. عمده فعالیت لوپس در شرق آسیا بود به طوری که به غیر از تیم‌های تایلندی این بازیکن سابقه حضور در کی‌لیگ و تیم مطرح سوون سامسونگ را هم در کارنامه دارد.

 

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + 2 =

عضو کانال ایتا شوید