مدرک تازه اتلتیکومادرید علیه بارسلونا در پرونده گریزمن

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مدیر اجرایی اتلتیکومادرید به سندی از مذاکرات بارسا با گریزمن در ماه مارچ دست یافته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، اتلتیکومادرید که پرونده ای را علیه بارسلونا نسبت به چگونگی پرداخت بندآزادسازی آنتوان گریزمن باز کرده، اکنون به سندی دست یافته که می‌تواند حقانیت روخی بلانکوس را ثابت کند.

این سند، ایمیلی است که سوان کاریان، یکی از نمایندگان گریزمن در ماه مارچ ۲۰۱۹ برای ماد (خواهر) و آلن گریزمن (پدر ستاره فرانسوی) ارسال کرده است. این ایمیل حاوی پیشنهاد بارسلونا برای این بازیکن بوده و همچنین پیش نویسی (درفت) پیرامون پیشنهاد حقوق دریافتی هم در خود جای داده است.

این گزارش را ال موندو تایید کرده و همین رسانه اذعان دارد که یک نسخه از این ایمیل نزد میگل آنخل خیل مارین، مدیراجرایی اتلتیکومادرید، موجود است. این سند می‌تواند نتیجه پرونده ای که اتلتیکومادرید علیه بارسلونا در این زمینه گشوده را کاملا به نفع تیم مادریدی تغییر دهد.

بارسلونا در ماه جولای و بعد از رسیدن بندآزادسازی موجود در قرارداد گریزمن با اتلتی به ۱۲۰ میلیون یورو، این بند را (در ساختمان لالیگا) فعال کرد و مهاجم فرانسوی را با همین مبلغ به خدمت گرفت. اما اتلتیکومادرید در همان زمان ادعا کرد که چون بارسلونا از مدتها قبل با گریزمن در حال مذاکره بوده باید همان بند آزادسازی پیش از یک جولای (۲۰۰ میلیون یورو) را برای خرید گریزمن پرداخت کند. 

بارسلونا وجود هرگونه پیش قراردادی را انکار کرده اما اکنون این ایمیل می‌تواند سندی بر حقانیت اتلتیکومادرید در این پرونده باشد.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + 4 =

عضو کانال ایتا شوید