منتظر شهرآورد در هفته اول و آخر نباشید

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، امشب قرعه‌کشی انجام می‌شود و تیم‌ها حریفان خود را می‌شناسند، اما سوژه‌های مهم همین جدول خام را در ادامه بررسی می‌کنیم.
همشهری‌ها را جدا کردند
در جدولی که طراحی شده برای رعایت میزبانی در هر شهر تیم‌های همشهری را در یک قرعه قرار داده‌اند و بر این اساس استقلال و پرسپولیس، تراکتور و ماشین‌سازی، پارس جنوبی و شاهین شهرداری، ذوب‌آهن و سپاهان، سایپا و پیکان و نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان در یک قرعه قرار گرفتند.
تیم‌های تنها
شهر خودرو، گل‌گهر سیرجان، نساجی مازندران و فولاد خوزستان ۴ تیمی هستند که قرعه جدا دارند و ابتدا باید یک زوج بین خودشان پیدا کنند و سپس وارد قرعه‌کشی اصلی شوند. فولاد سال قبل با استقلال خوزستان در یک قرعه قرار داشت، اما حذف استقلال خوزستان، فولاد را تنها گذاشته است.
شهرآورد در هفته اول و آخر نداریم
نگاهی به جدول و بررسی اعداد نشان می‌دهد در هفته اول و آخر لیگ برتر شهرآوردی در هیچ جای ایران نداریم و تنها ممکن است فولاد خوزستان با یکی از هم‌استانی‌هایش رقابت کند.
زودترین شهرآورد
اگر برای شهرآورد پایتخت لحظه‌شماری می‌کنید باید حداقل تا هفته دوم صبر کنید و حداکثر باید تا هفته چهاردهم منتظر باشید.
استقلال- پرسپولیس، در هفته زوج
استقلال و پرسپولیس در هیچ یک از هفته‌های فرد به مصاف هم نمی‌روند و باید در یکی از هفته‌های زوج لیگ برتر شاهد شهرآورد پایتخت باشیم.
خبری از میزبانی‌های متوالی نیست
جدول بازی‌های لیگ برتر به شکلی طراحی شده که امکان بازی‌های متوالی به عنوان میزبان وجود ندارد و هر تیم در نهایت می‌تواند دو بازی متوالی میزبان باشد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = 9

عضو کانال ایتا شوید