شریفی: خودم را یک پرسپولیسی ‌می‌دانم/ انتظارم چیز دیگری بود، فکر می‌کردم می‌مانم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

قبل از او سروش رفیعی و شایان مصلح بودند که در لیست مازاد تیم قرار گرفتند؛ بعد از آنها نیز سعید کریمی و ابوالفضل درویش وند بودند که وارد لیست مازاد تیم شدند. شریفی اما در مورد این اتفاق گفت: «تمایلی به مصاحبه ندارم چون فکر می کنم حالا زمان مناسبی برای این کار نیست. حقیقتش را بخواهید انتظار این روزها را نداشتم و باید بیشتر در مورد اتفاقاتی که رخ داده فکر کنم.» او اضافه کرد: «انتظارم این بود که در تیم بمانم. در فصل گذشته چند ماه به خاطر محرومیت پرسپولیس، فقط همراه با سایر بازیکنان تمرین کردم. در نیم فصل دوم نیز هر وقت به خواسته سرمربی تیم وارد زمین شدم، با تمام وجودم برای پرسپولیس بازی کردم. من بازیکن بی‌تجربه نبودم تا حدی که وقتی قرار بود جذب پرسپولیس شوم شماره ۱۰ تیم را به من دادند ولی انتظارم این بود که در شرایط بهتری از تیم جدا شوم.»

این بازیکن افزود: «حالا ۱۰ یا ۱۲ روز دیگر لیگ شروع می شود و من در این شرایط از پرسپولیس جدا شدم. با این اتفاق، واقعاً برای پیدا کردن تیم بعدی با چالش مواجه شده ام و نمی دانم دقیقاً باید چه کاری انجام بدهم. البته می دانم که برخی ممکن است از حرف هایم ناراحت شوند ولی این مدل جدایی از تیم، آن چیزی نبود که منتظرش بودم.»

شریفی که دوست نداشت حرف هایش را در مورد اتفاقاتی که رخ داد ادامه بدهد، به گفتن این جملات بسنده کرد: «خودم را یک پرسپولیسی می دانم و امیدوارم این تیم در فصل آینده نیز بهترین اتفاقات را تجربه کند. ما به خواسته کادرفنی از تیم جدا شدیم. نمی‌دانم چه کسی را باید مقصر این اتفاق بدانم چون من تا پایان فصل آینده قرارداد داشتم و حالا باید در ابتدای این فصل فسخ قرارداد کنم و بعد به تیم دیگری بروم. واقعا شرایط عجیبی را تجربه می کنم. با این حال امیدوارم هواداران پرسپولیس همیشه شاد باشند و اتفاقات خوبی برای این تیم رخ دهد. من هم یک بازیکن حرفه‌ای هستم و باید با این شرایط کنار بیاییم هرچند اتفاقاتی که افتاد چندان خوشایند نبود اما تلاش می کنم خیلی زود در شرایط بهتری از لحاظ روحی قرار بگیرم.»

۲۵۱ ۲۵۱

منبع خبر: خبرآنلاین

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *