لو باز هم تأکید کرد: نویر سنگربان اول است

جامعه ورزشی آفتاب نو:

لو باز هم تأکید کرد: نویر سنگربان اول استبه گزارش آفتاب نو، تیم ملی آلمان امشب در دور ششم بازی‌های مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ در بلفاست به مصاف به ایرلند شمالی می‌رود به این امید که باخت ۴ بر ۲ دو روز پیش خود در خانه مقابل هلند را جبران کند.

یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: ما ۴ بازی انجام داده‌ایم که سه تایش را برده‌ایم. با وجود باخت اخیرمان هنوز هم در مسیر رسیدن به هدف مان هستیم. من به بازیکنانم اعتماد دارم و مطمئنم که آن‌ها در ماه‌ها و سال‌های پیش رو می‌توانند از پس مسئولیتی که به آن‌ها محول می‌شود برآیند. بدون شک بازی بسیار مهم است. وقتی شما در خانه می‌بازید، باید با تمام انرژی و انگیزه برای گرفتن سه امتیاز بازی بعدی تلاش کنید. ایرلند شمالی صدرنشین گروه است. تنها کاری که ما بایدانجام دهیم این است که هر کاری امکان دارد انجام دهیم تا بازی فردا را ببریم. بازی سختی خواهد بود. ایرلند شمالی در خانه‌اش تیم سرسختی است، اما تیم ما می‌داند که نتیجه بازی فردا چقدر برایش اهمیت دارد.

لو افزود: گوندوگان مقابل ایرلند شمالی بازی نمی‌کند. او دچار آنفولانزا شده است. نیکو شولز هم دیروز رفت. وضعیت ما جالب نیست. برای یک چنین تیم جوانی، این تعداد تغییر درست نیست، اما ما به اندازه کافی برای بازی فردا بازیکن داریم. خب ناچاراً تغییراتی خواهد بود. برنامه‌مان این بود که ایلکای گوندوگان را بازی بدهیم، اما او نمی‌تواند. با وضعیت فعلی باید تغییراتی در تیم اعمال کنیم. کای هاورتس یکی از گزینه‌های ترکیب اصلی است. درون دروازه مانوئل نویر بازی خواهد کرد. در پست نیوک شولز هم دو گزینه هست. مارسل هالستنبرگ که این فصل در لایپزیگ عملکرد خوبی داشته است. یوناس هکتور هم شیوه بازی ما را می‌شناسد. انتخاب یکی از آن‌ها تصمیم سختی است، چون هردوی‌شان در تمرینات خوب بوده‌اند.

سرمربی ژرمن‌ها با اشاره به باخت خانگی تیمش مقابل هلند، تأکید کردک از بازی‌مان مقابل هلند، من به نتایجی دست پیدا کرده‌ام که البته تصمیم گرفته‌ام که درباره آن‌ها خیلی با تیم حرف نزنم. داستان بازی مقابل ایرلند شالی خیلی متفاوت خواهد بود، چون تاکتیک‌هایش کاملاً با تاکتیک‌های هلند فرق دارد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *