پس گرفتن دوچرخه از رکابزنان ملی‌پوش توسط فدراسیون!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، محمد گنج‌خانلو در خصوص دوچرخه‌ای را که باید به فدراسیون دوچرخه‌سواری پس بدهد، اظهار داشت: پس از بازگشت از چین مسئولان فدراسیون دوچرخه‌سواری خواستار این شدند تا دوچرخه‌ای را که به من داده بودند را به آن‌ها بازگردانم.
وی ادامه داد: دوچرخه‌ای که من در اختیار دارم خیلی کهنه شده و واقعأ قابل استفاده نیست. از مسئولان فدراسیون اجازه گرفتم تا آخر این هفته این دوچرخه در اختیارم باشد. از ابتدا قرار بود این دوچرخه‌ها تا مسابقات قهرمانی جهان در اختیار من و جمشیدیان باشد، اما اکنون که حضورمان در مسابقات جهانی منتفی شده فدراسیون خواستار این شده تا دوچرخه‌هایی را که در اختیارمان بوده، پس بدهیم.
ملی‌پوش دوچرخه‌سواری تصریح کرد: اکنون بدون دوچرخه در مسابقات اندونزی چطوری شرکت کنم؟ مگر برای فدراسیون بد نتیجه گرفته‌ام که حاضر نیستند یک دوچرخه برای من خریداری کنند تا بدون مشکلی با آن در مسابقات رکاب بزنم. در این شش سال، حدود هفت مدال آسیایی برای ایران کسب کرده‌ام و آیا ارزش من آنقدر پایین است که مسئولان حاضر نیستند برای من یک دوچرخه تهیه کنند. خیلی دوست دارم با دوچرخه شخصی خودم رکاب بزنم تا اینطوری مدیون فدراسیون نشوم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *