مدیرعامل شهر خودرو: تاخیر در لیگ برای همه تیم‌هاست

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مدیرعامل تیم فوتبال شهر خودرو می‌گوید اگر مشکلی هم از بابت تاخیر در شروع لیگ باشد برای همه تیم‌هاست.

به گزارش آفتاب نو،جواد وطنخواه، مدیرعامل باشگاه شهر خودرو عصر سه‌شنبه در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: در جوار حرم امام رضا (ع) قرعه‌کشی انجام می‌شود. امیدوارم سال فوتبالی خیلی خوبی داشته باشیم، برای تمام ایرانی‌ها مخصوصا مشهدی‌ها.

او ادامه داد: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم. در جذب بازیکن، خواسته‌های مسوول فنی تیم را برآورده کردیم. اردوی خارجی نشد برویم البته زیاد هم بد نشد. اردوهای داخلی و بازی‌های تدارکاتی داشتیم.  امیدوارم که سال خوب و فوتبالی خوبی از کار دربیاید.

وطنخواه درباره میزان آمادگی ورزشگاه امام رضا (ع) بیان کرد: یکی دو مورد جزئی آماده نشده اما در حال آماده شدن است. فقط بحث گیت‌ها مانده است. قرارداد بسته شده و به زودی آماده می‌شود.

مدیرعامل شهر خودرو اضافه کرد: اگر مشکلی هم از بابت تاخیر در شروع لیگ باشد برای همه تیم‌هاست. در بحث برنامه‌ریزی برای مربیان کمی آزار و اذیت به وجود آمد، اما برای همه تیم‌ها یکسان است.

او درباره روند حمایتی از جانب شهرداری و شورای شهر مشهد هم توضیح داد: شهرداری و شورای شهر کنار ما هستند. تمام استان کنار تیم هستند و همه حمایت می‌کنند. قرار بر تعهد مالی نبوده است اما در فصل قبل هر تعهدی مالی داشتند انجام دادند و همه‌جوره به ما کمک کردند. این کمک‌ها ادامه‌دار است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + = 6

عضو کانال ایتا شوید