رفتار استقلال با من درست نبود، حالا تولدم را تبریک می‌گویند!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، محمد نوازی جزو بازیکنان مؤثر استقلال در دهه ۷۰ و ۸۰ بود. با او گپ و گفت کوتاهی داشتیم که در ادامه می‌خوانید.
وارد ۴۵ سالگی شدی، خیلی‌ها به شما تولدتان را تبریک گفتند، اما خودت دوست داشتی با چه کسی صحبت کنی و موفق نشدی؟
(مکث) دوست داشتم با ناصرخان حجازی حرف بزنم که چنین چیزی مقدور نبود. ایشان برای من یک چهره فوق‌العاده و البته برای خیلی از مردم کشورمان مردی درستکار و محبوب بوده‌اند.
باشگاه استقلال هم تولد شما را تبریک گفت، با توجه به اتفاقات رخ‌داده فکر می‌کردی باشگاه به شما تبریک بگوید؟
از جانب باشگاه با من به عنوان پیشکسوت و مربی تیم جوانان رفتار درستی نشد، یکی از بانیان این اتفاق محمد مؤمنی بود که خیلی راحت کنارش گذاشتند. وقتی ما فوتبالی‌ها بخواهیم زیر پای یکدیگر را خالی کنیم غیر فوتبالی‌ها برخورد بدتری خواهند کرد. در واقع می‌خواهم بگویم نه به آن برخورد قهرآمیز باشگاه، نه به این تبریک گفتن!
چرا در تیم دیگری مشغول به کار نشدی؟
پیشنهادی بود که دیدم نه برای من خوب است نه چیزی عاید خودشان می‌کند. آدم باید جایی کار کند که تأثیرگذار باشد و کارش برای فوتبال خروجی داشته باشد. از سویی من ارتباط زیادی با مدیران و باشگاه‌ها ندارم و اهل زنگ زدن و خواهش کردن برای گرفتن کار نیستم. در کل در فوتبال ما زمینه کار برای آدم‌های سالم خیلی فراهم نمی‌شود.
اوضاع استقلال را چطور می‌بینی؟
متأسفانه شرایط امیدوارکننده نیست. تغییرات زیاد بوده و مشکلات زیادتر! در ۲ بازی تیم با بدشانسی گل خورد، ولی از استقلال انتظار بالاتر از این حرف‌هاست و نباید در بازی مقابل ماشین‌سازی و فولاد تا دقیقه ۹۰ بازی صفر- صفر یا یک بر صفر به نفع استقلال باشد، حداقل در ورزشگاه آزادی اگر گل دوم و سوم را می‌زدیم بابت دریافت یک گل، برد از دست‌مان نمی‌رفت. از سوی دیگر کمبود یا نبود بازیکن بزرگ برای استقلال خوب نیست. نتیجه‌اش می‌شود درگیری‌های سر تمرین یا جر و بحث در زمین و رختکن.
چاره کار چیست؟
من بازیکن استقلال بوده‌ام؛ بزرگترین سرمایه این تیم هواداران هستند. استراماچونی کم‌کم در مسافرت‌ها متوجه خیلی مسائل خواهد شد. استقلال در تمام شهر‌های کشور هزاران هوادار سینه‌چاک دارد. این سرمربی ایتالیایی باید با پشتوانه همین هواداران شرایط تیمش را به بهترین شکل برساند تا خیلی زود استقلال خودش را یک مدعی نشان بدهد. امیدوارم از مدیران باشگاه وعده خالی نشنویم.
صحبت خاصی مانده؟
تشکر از هواداران استقلال که در روز‌های گذشته با پیام‌های‌شان نسبت به من محبت داشته‌اند. امیدواریم استقلال بتواند فصل خوشحال‌کننده‌ای برای هوادارانش رقم بزند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *