ِهُنگ کنگ مقابل غرش یوزهای ایران هَنگ کرد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

تیم‌های ملی فوتبال ایران با نتیجه ۲ بر صفر مقابل هنگ کنگ به پیروزی دست یافت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم‌های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی۲۰۲۲ و جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳از ساعت ۱۶:۳۰ امروز به مصاف هم رفتند که در نهایت ملی پوشان کشورمان موفق شدنددر نخستین بازی رسمی که ویلموتس هدایت ایران را عده دار بود با ۲ گل سردار آزمون و علیرضا جهانبخش میزبان خود را شکست دهد.

ملی پوشان کشورمان با ترکیب علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم انصاری فرد، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش، سید مجید حسینی، سردار آزمون و رامین رضاییان به میدان رفت .

در این دیدار که توپ ومیدان در اختیار  شاگردان ویلموتس بود. در دقیقه ۲۳دفع ناقص ارسال رضائیان از سوی یاپ هونگ فای با ضربه کم دقت ترابی در محوطه جریمه هنگ کنگ به انصاری فرد برخورد کرد و این توپ به سردار آزمون رسید تا او با ضربه‌ای دقیق گل اول ایران را به ثمر برساند.

در ادامه انصاری فرد در دقیقه ۴۵+۲یکبار تیرک دروازه حریف را هم لرزاند اما نیمه نخست با یک گل به سود ملی پوشان کشورمان به پایان رسید.نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

در نیمه دوم هم ملی پوشان ایران صاحب توپ و میدان بودند و هنگ کنگ به دنبال استفاده از ضد حملات بود. حملات ملی پوشان ایران ادامه داشت تا دقیقه ۵۴ که  آزمون  با بک پاس در عرض جهانبخش مقابل دروازه هنگ کنگ به انصاری فرد رسید و او هم با ضربه‌ای دقیق گل دوم ایران را وارد دروازه این تیم کرد.


در ادامه ملی پوشان ایران همچنان صاحب توپ و میدان بودند اما حملات پر دامنه بازیکنان ایران و ۱۰ کرنر آنها بیش از ۲ گل برای کشورمان ثمر نداشت و تیم ایران در نهایت این بازی را که با قضاوت اماماتو یودای ژاپنی همراه بود با نتیجه ۲بر صفر به سود خود پایان داد.

 

 

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *