الان وقت نیمکت‌نشین کردن سیدجلال نیست

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، مرتضی کرمانی‌مقدم از جمله پیشکسوتان پرسپولیس است که مدل فوتبال و نامش به این زودی از ذهن طرفداران تیم پاک نمی‌شود. برای دقایقی با او به صحبت پرداختیم. دلیل این تماس نیز، ماجرایی بود که «سامان گوران» به وجود آورد، اما کرمانی‌مقدم، نه پیگیر این ماجرا بوده و نه علاقه‌مند به دخالت در آن است…
او در مورد شرایط پرسپولیس گفت: «اصلاً نگران این تیم نیستم، چون پرسپولیس چشم بسته هم قهرمان لیگ می‌شود. برانکو، میراثی برای پرسپولیس به جا گذاشته که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. نه تنها کالدرون، بلکه هر کسی سرمربی تیم می‌شد، این پرسپولیس را قهرمان می‌کرد. این همه بازیکن داشتند، تازه احمدزاده، امیری و کنعانی‌زادگان را هم اضافه کرده‌اند و قرار است یک مهاجم خارجی هم جذب کنند.»
او در مورد شناختش از گابریل کالدرون اضافه کرد: «او را مربی منطقی و معقولی دیدم. حرف‌هایش را می‌خوانم و رفتارهایش را دنبال می‌کنم. به نظرم مربی باکلاسی است. او البته خوش‌شانس‌تر از برانکو هم هست زیرا دو برابر فصل قبل در لیست تیمش، بازیکن خوب و قدرتمند دارد که هر کدام از آن‌ها می‌توانند تأثیرگذار باشند. کالدرون اگر با همین روند پیش برود، همه جام‌ها را می‌گیرد.»
کرمانی‌مقدم در خصوص سیاست سرمربی تیم برای آماده کردن دو تیم هماهنگ و پرقدرت نیز گفت: «این حرف که احساسی است. کدام باشگاهی در دنیا می‌تواند دو تیم یک اندازه و یک شکل داشته باشد؟ تفکر حرفه‌ای این است که یک تیم کامل و قوی داشته باشیم و ۴، ۵ بازیکن نیمکت‌نشین و قدرتمند. بقیه حرف‌هایی که می‌زنند، احساساتی است. او می‌خواهد انگیزه‌هایش را نشان بدهد وگرنه چنین طرحی به سرانجام نمی‌رسد.»
از کرمانی‌مقدم در نهایت پرسیدیم فکر می‌کنید سیدجلال حسینی را با شروع فصل در ترکیب اصلی پرسپولیس ببینیم یا نه؟ که این‌طور پاسخ داد: «سیدجلال هنوز سرپا و قبراق فوتبال بازی می‌کند و، چون زندگی سالمی دارد، از اکثر بازیکنان جوان لیگ بهتر بازی می‌کند. الان وقت نیمکت‌نشین کردن بازیکنی مثل سیدجلال نیست و بعید می‌دانم یک مربی باتجربه مثل کالدرون، چنین کاری را انجام بدهد.»

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + 2 =

عضو کانال ایتا شوید