حرف آخر| باز هم بوی تبعیض در فوتبال

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، خبر بدهی مالیاتی استقلال و پرسپولیس که رقم آن طبق اعلام غیررسمی، بالای ۲۰۰ میلیارد تومان تخمین زده شده، دوباره این پرسش را مطرح می‌کند که مگر یکی از شرایط اخذ مجوز حرفه‌ای، تسویه کامل بدهی‌ها با اشخاص حقیقی و حقوقی، نداشتن بدهی مالیاتی و گرفتن مفاصا حساب از امور مالیاتی نبود؟!
اگر استقلال و پرسپولیس هرکدام ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارند و به گفته مدیران‌شان بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان هم به طلبکاران خرد و کلان بدهکارند، سازمان لیگ با چه ضمانت‌نامه‌هایی به این دو باشگاه مجوز بازی داده است و با این میزان بدهی، چگونه این تیم‌ها را به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کرده‌ایم؟!
یعنی باز هم به سبک شلخته‌ها، آشغال‌ها را زیر فرش خانه مخفی کرده‌ایم؟ یعنی باز هم با سندسازی و کاغذبازی سر خودمان و AFC کلاه گذاشته‌ایم؟ واقعاً چه وقت قرار است قبول کنیم مشکلات را باید حل کرد نه اینکه حل کردن آن‌ها را عقب انداخت؟ این روال دائمی «اشتباه پشت اشتباه» تا چه وقت قرار است ادامه پیدا کند؟
حالا که قرار نیست به این سؤال‌ها پاسخ بدهید و طبق معمول قرار است فرمول من بمیرم، تو بمیری را از سطح ایران به سطوح بین‌المللی بکشانیم، لااقل به این پرسش پاسخ بگویید: «بدهی مالیاتی استقلال و پرسپولیس از چه محلی پرداخت خواهد شد؟ اگر قرار است دولت این بدهی‌ها را به شکل مستقیم یا غیرمستقیم تسویه کند، آیا این ارفاق به سایر باشگاه‌های محبوب و مردمی مثل تراکتور، نساجی، ملوان، سپیدرود، نفت آبادان، شاهین بوشهر و… هم می‌شود؟»
همین دوگانگی‌هاست که باعث شده از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب و از مشهد تا تبریز، فوتبالیست و فوتبالدوست به همه چیز بدبین باشند و بگویند در فوتبال ما تبعیض وجود دارد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *