آرای کمیته انضباطی درخصوص تیم‌های فوتسال

جامعه ورزشی آفتاب نو:

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشورمان آرای خود را صادر کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، با توجه به گزارشات مقام‌های رسمی مسابقه بین تیم‌های ملی حفاری و سوهان محمد قم از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال که در تاریخ ۱۵ شهریور در اهواز برگزار شد تخلفاتی از سوی تماشاگران منتسب به تیم ملی حفاری منعکس شد. از آنجایی که تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت از استفاده از شعارهای موهن و تهدیدآمیز و فحاشی به مقام رسمی مسابقه، تهدید، پرتاب اشیا، ایجاد خلل در برگزاری مسابقه، حمله و مصدوم کردن داور در خور صدور قرار دستور موقت می‌باشد.

لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا اطلاع ثانوی باشگاه ملی حفاری از تمامی برگزاری مسابقات خاتگی محروم است و با نظر سازمان لیگ فوتسال در شهری دیگری برگزار شود.

بدیهی است چنانچه باشگاه مذکور دفاعیاتی دارد ظرف حداکثر دو روز پس از دریافت، دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کنند.

ضمنا یعقوب مراقی سرمربی تیم ملی حفاری به دلیل رفتار غیرورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه دفاعیات خود را ظرف مهلت ۴۸ ساعت پس از ابلاغ به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کند.

صدور قرار دستور موقت دیدار تیم‌های فوتسال بانوان شهروند ساری و دریژنو فرخشهر

کمیته انضباطی قرار دستور موقت خود را در خصوص دیدار تیم‌های فوتسال شهروند ساری و دریژنو فرخشهر که در ساری برگزار شد، صادر کرد.

با توجه به اتفاقاتی که در مسابقه فوتسال بانوان بین شهروند ساری و دریژنو فرخشهر که در ساری برگزار شد، رخ داده است، کمیته انضباطی اعلام کرد با توجه به مدارک موجود در مسابقه تیم‌های فوق و تخلفاتی که از سوی دو نفر از مردان همراه هر دو تیم به عنوان مسئول رسانه‌ای و پخش اینترنتی مبنی بر درگیری با یکدیگر منعکس گردیده که مراتب در حال بررسی و رسیدگی است.

لذا با توجه به اهمیت موضوع، کمیته انضباطی به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی  نامبردگان را تا اطلاع ثانوی از کلیه فعالیت‌های مرتبط باحوزه ماموریت خود محروم می‌نماید و لازم است نامبردگان جهت ادای توضیحات در خصوص تخلفات انتسابی در کمیته انضباطی حاضر شوند.

پدرخصوص تخلفات صورت گرفته از سوی سایر افراد حاضر در برگزاری مسابقه فوتسال بانوان، پس از دریافت و وصول گزارش کامل از سوی سازمان لیگ فوتسال رسیدگی و اتخاذ تصمیم خواهد شد.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *