کوهیان: تیم‌ملی از لحاظ کیفی شرایط خوبی داشت/ آماده‌سازی برای المپیک مهمتر از خود صعود است

جامعه ورزشی آفتاب نو:

فرزاد کوهیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد تیم ملی بسکتبال در جام جهانی اظهار داشت:جدا از نتایجی که حاصل شد کیفیت بازی‌های تیم ملی هم خوب بود و در انتها هم توانستیم به سهمیه المپیک برسیم. چیزی که مشخص بود اینکه ایران خیلی خوب کار می‌کند و نشانه آن هم اختلاف ما با دیگر تیم‌های آسیایی بود. ما تاکنون فیلیپین را با این اختلاف نبرده بودیم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد ضعیف‌ترین بازی ما مقابل تونس بود،‌گفت: بله صد در صد همین طور است. آن بازی یک مقداری تحت تاثیر دیدار با پورتوریکو بود و چیزی که دور از انتظار بود هجمه‌هایی بود که پس از باخت به پورتوریکو به سمت تیم ملی آمد. 

وی با اشاره به کسب جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ عنوان کرد: به نظر من آماده سازی تیم ملی برای این رقابت‌ها مهمتر از خود صعود به المپیک است. المپیک میدانی است که قدرت‌های دنیا حضور پیدا می‌کنند و طبیعتا کار سخت‌تر است. ما باید بتوانیم از این فرصت باقیمانده بهترین استفاده را ببریم.

کوهیان در مورد وضعیت تیم بسکتبال پتروشیمی گفت: پس از چند روز استراحت تمرینات‌مان را آغاز می‌کنیم. بازیکنان‌مان را جذب کردیم و مشکلی در این زمینه نداریم. تنها دو سه یار جوان به ترکیب‌مان اضافه خواهند شد. امیدوارم لیگ خوبی را شاهد باشیم و ما هم بتوانیم نتایج قابل قبولی بگیریم.

انتهای پیام/س

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *