حرف آخر| لیگ بدون بیانیه و لیزر و احتمالاً عادل

جامعه ورزشی آفتاب نو:

آفتاب نو/ فرهاد اشراقی؛ قرعه‌کشی لیگ به ماه‌ها تعطیلی فوتبال پایان داد. ماه‌هایی که نه خبری از بازی‌های داخلی بود و نه یورو و جام جهانی و… راستش دل‌مان برای فوتبال لک زده، ولی متأسفانه هنوز تاریخ دقیق شروع لیگ مشخص نیست. لیگی که با شهرآورد هفته چهارمش و بازی تراکتور- پرسپولیس در تبریز (هفته دوم) حال همه را جا می‌آورد.
۲- دیشب مهدی تاج اعلام کرد اگر خطایی از مربی و بازیکنی ببینیم همان هفته برخورد می‌کنیم که البته خبر خوبی است و امیدواریم در مرحله عمل هم اجرایی شود. این در حالی است که هنوز رأی بازی سپاهان- پرسپولیس جام حذفی پارسال صادر نشده و کمیته استیناف باید رأی صادر کند. اگر فدراسیون واقعاً به طور جدی پای حرف‌هایش بایستد مسلماً برخلاف پارسال هیچ کس به خودش اجازه بی‌نظمی نمی‌دهد. فدراسیون البته باید جلوی بیانیه‌ها و بیانیه‌نویس‌ها و کسانی که به داوران فشار می‌آورند را هم بگیرد وگرنه سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.
۳- امیدواریم حالا که قرار است با لیزراندازها، ترقه‌انداز‌ها و بیانیه‌نویس‌ها برخورد شود، پخش تلویزیونی مسابقات هم کیفیت بهتری داشته باشد و در لیگ نوزدهم گزارشگران کمتر روی اعصاب پیاده‌روی کنند. در آستانه لیگ البته خبر بازگشت عادل فردوسی‌پور هم می‌تواند باعث خوشحالی فوتبالدوستان شود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + = 13

عضو کانال ایتا شوید