رئیس را تهدید کرده‌ام برایم بازیکن بخرد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

آنچلوتی: رئیس را تهدید کرده‌ام برایم بازیکن بخردبه گزارش آفتاب نو، سرمربی مشهور ناپولی روز گذشته گفت‌وگوی تقریباً کوتاهی با «گاتزتا دلو اسپورت» داشته و پیش از بازی دوستانه اش با بارسلونا درباره شرایط این روز‌های تیمش حرف زده است. کارلو آنچلوتی به طور مشخص می‌گوید خامس رودریگس را می‌خواهد و هنوز از جذبش ناامید نیست. البته آنچلوتی خط و نشان ریزی هم برای سایر تیم‌ها کشیده و می‌گوید با شروع فصل، ناپولی از بقیه سرحال‌تر خواهد بود. بخشی از این گفت‌وگو را در زیر از نظر می‌گذرانید.

*این روز‌ها این‌طور در بین فوتبالی‌ها پیچیده که آنچلوتی نه تنها تیمی نتیجه‌گرا می‌خواهد بلکه می‌خواهد تیمش زیبا هم بازی کند. خودتان با این موضوع موافق هستید؟
اگر بتوانیم می‌خواهیم زیبا و خوب بازی کنیم. البته باید به این موضوع اشاره کنم که تیم ما پخته‌تر شده و این پختگی را به ویژه در آخرین بازی‌مان با مارسی نشان دادیم؛ درست زمانی که قدرت بدنی بچه‌ها تحلیل رفت آن‌ها مثل بازیکنان با تجربه عمل کردند. خودش نکته مثبتی است. شخصاً که راضی هستم و حالا باید آنقدر کار و تمرین کنیم تا به تعادل درستی بین بازی‌هایمان برسیم.
*ناپولی شما برای شروع فصل چه شرایطی را خواهد داشت؟
همه چیز از نظر ما تست شده و آماده است. تغیرات زیادی نداشته‌ایم و خیلی سریع پازل‌های که می‌خواستیم را جور کرده‌ایم. در مقایسه با بقیه رقبا که در ترکیب‌شان تغییراتی داشته‌اند این موضوع برای ما برگ برنده ریزی است. تیم من آماده است.
*شرایط تیم برای فصل آتی سری A را چطور ارزیابی می‌کنید؟
تیم ما هنوز کامل نیست، بازار نقل و انتقالات هم که هنوز جاری است پس چاره‌ای به غیر از صبر کردن نداریم. فعلاً در‌گیر تور آمریکایی‌مان هستیم که قرار است دو بازی با بارسلونا داشته باشیم. یکی فردا (امروز) و یکی دیگر هم برای روز شنبه برنامه‌ریزی شده است. خب شرایط برای جذب بازیکنان دست‌کم تا هشت ۹ روز آینده مهیا است؛ پس دلیلی برای نگرانی من مربی که خامس رودریگس و لوزانو را زیر نظر دارم وجود ندارد.
*یعنی هیچ تنش و استرسی ندارید؟
مطلقاً نه. کاملاً آرام هستم و تا روز ۲ سپتامبر هم همین‌طور خواهم ماند. نقل و انتقالات کمی مضطربم می‌کند ولی دیگر به این موضوع عادت کرده‌ام. فوتبال هر روز به شیوه‌ای در حال تغییر است و چاره‌ای به غیر از اینکه خودمان را با این تغییرات وفق دهیم، نداریم. خب معمولاً در این بازه زمانی یکسری اتفاقات خوب و باب میل شما پیش می‌رود و یکسری اتفاقات هم مطابق میل شما نیست. ما اردوی سه هفته‌ای داشته‌ایم که کمک زیادی کرده است. از گذشته تجربیات زیادی دارم و آنقدر می‌دانم که سفر‌های بین قاره‌ای برای اردوی پیش فصل همیشه هم به شما کمک نمی‌کند آن‌طور که می‌خواهید مهیای شروع فصل شوید.
*شما به طور همزمان درخواست داده اید که خامس رودریگس و لوزانو را می‌خواهید. یعنی دی لائورنیتس، رئیس باشگاه را مجبور کرده اید هر طور شده این دو بازیکن را بخرد؟
مجبورش کرده‌ام؟ نه، من تهدیدش کرده‌ام! (می‌خندد). این موضوع طبیعتاً شوخی است. ما شرایط چندین بازیکن را مورد ارزیابی قرار داده‌ایم و رئیس هم هر وقت زمانش شده خودش در این موارد توضیح داده است. خلاصه اینکه میل به پیشرفت ناپولی خواست تک‌تک ماست، چون می‌خواهیم برنده شویم.

آنچلوتی: رئیس را تهدید کرده‌ام برایم بازیکن بخرد

*وضعیت بازیکنان مصدومی که دارید چطور است؟
ما مطمئناً همیشه به کولیبالی و آلن نیاز داریم. اولی که به بازی برابر فیورنتینا می‌رسد. (با شوخی و شیطنت ادامه می‌دهد) البته قصدم این است که در بازی برابر یوونتوس به او استراحت بدهم…
*کولیبالی در کنار مانولاس؛ خودشان تبدیل به دیوار دفاعی وحشتناکی می‌شوند.
مانولاس، بازیکن سابق رم واقعاً مدافع قوی‌ای است. او البته به وقتش میل تهاجمی هم دارد. او مدافعی است که در جدال‌های فیزیکی برتری ما را تضمین می‌کند و در بازی روی هوا هم فوق العاده است.
*میلیک این روز‌ها خیلی سرحال نشان نمی‌دهد؛ نا آماده است یا اینکه حواسش به نقل و انتقالات است؟
نه، مشکل او فقط این است که دیر به تمرینات اضافه شده است. خیلی واضح با هم صحبت کرده‌ایم و به او گفته‌ایم مهاجمی است که در این فصل نیاز مبرمی به توانایی‌هایش داریم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 9 = 10

عضو کانال ایتا شوید