فتحی استقلالی است که اسطوره‌هایش را نمی‌شناسد

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، فریده شجاعی روز شنبه به باشگاه استقلال رفت تا با امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال دیدار کند ولی موفق به این کار نشد. به همین بهانه با او تماس گرفتیم…
چه شد که به باشگاه استقلال رفتید؟ دعوت شدید یا خودتان رفتید؟
ذیحساب فدراسیون بسکتبال در وزارت ورزش همان ذیحساب باشگاه استقلال یعنی خانم خلیلی است. برای همین وقتی او را در فدراسیون دیدم درباره باشگاه استقلال از او سؤال پرسیدم و گفتم اگر مدیرعامل در باشگاه است به دیدارش بروم. او هم جلوی خودم تماس گرفت و در این باره سؤال کرد و گفت فتحی در باشگاه است. بعد به اتفاق به باشگاه رفتیم ولی پس از اینکه رسیدیم منشی اش به ما گفت او دقایقی پیش برای ملاقات با وزیر به وزارت ورزش رفته است.
گویا در نبود او با معاونش دیدار کردید؟
بله! آقای مباشری با من دیدار کرد و درباره مطالبات منصور خدابیامرز هم با او حرف زدم. گفتم پولی که قرار بود منصور از باشگاه بگیرد هر روز کم‌ارزش‌تر می‌شود و این حق بچه‌هایش است و باید آن را به آن‌ها بدهید. او هم قول داد به این موضوع رسیدگی کند.
تاکنون دستاوردی هم از این قول‌ها داشته‌اید؟
هرگز! تا وقتی مدیران قبلی بودند می‌گفتیم آن‌ها خیلی با استقلالی‌ها ارتباط نداشتند و شناختی از این موضوع ندارند و دلمان خوش بود مدیریت جدید این وضعیت را درک می‌کند ولی حالا باز هم می‌بینیم که حتی نمی‌توانیم به دیدار آقای فتحی برویم.
آقای فتحی که در تلویزیون مدعی شدند ۴۰ سال است استقلالی هستند.
حتماً ایشان از آن دسته استقلالی‌هایی است که اسطوره‌های باشگاهش را نمی‌شناسد وگرنه اگر می‌دانست منصور چطور از شکم زن و بچه اش زده و برای باشگاه هزینه کرده، آن وقت حق و حقوق فرزندانش را پرداخت می‌کرد.
دلیل این پول ندادن را می‌دانید؟
همین را نمی‌دانیم. وقتی پول برای پرداخت به بازیکنان و مربیان هست، وقتی دلار برای دادن به خارجی‌ها دارند چرا پولی که مربوط به چند سال پیش است را به ما نمی‌دهند؟ می‌ترسم کم‌کم اتفاقات مربوط به باشگاه پاس همدان برای‌مان رخ بدهد.
کدام اتفاق؟
وقتی منصور در باشگاه پاس همدان کار می‌کرد یک ریال از پولش را به او ندادند و هنوز هم پرونده شکایتش در کمیته انضباطی باز است ولی یک بار که برای خروج از کشور اقدام کرده بودیم در فرودگاه او را مجبور کردند ۳۵ میلیون تومان مالیات پولی که نگرفته را بدهد تا ممنوع‌الخروجی اش لغو شود! الان هم که حدود ۴۵۰ میلیون تومان طلب داریم لابد باید پول نگرفته مالیاتش را بدهیم.
این مسائل را به منزوی از اعضای هیئت‌مدیره هم منتقل کرده‌اید؟
بله! اتفاقاً از او خواستم بگوید ایراد کار ما کجاست که برای رفع آن اقدام کنیم ولی متأسفانه هیچ پاسخ روشنی دریافت نکرده‌ایم. فقط به ما قول همکاری می‌دهند که مشکلات را برطرف می‌کنیم. این عین کم‌لطفی در حق پورحیدری و بچه‌هایش است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *