کلوپ به من گفت بایرن باشگاه بزرگی است

جامعه ورزشی آفتاب نو:

کوتینیو: کلوپ به من گفت بایرن باشگاهی بزرگ استبه گزارش آفتاب نو، فیلیپه کوتینیو فاش کرد که یورگن کلوپ جزو آن دسته از کسانی بوده که از تصمیم او برای پیوستن به بایرن مونیخ در تابستان سال جاری استقبال کردند.

کوتینیو پس از سپری کردن دو فصل نه چندان پرفروغ در بارسلونا، تابستان امسال به عنوان بازیکن قرضی به بایرن مونیخ پیوست. او در حالی بایرن مونیخ را انتخاب کرد که مشتریان دیگری مانند منچستریونایتد و تاتنهام هم داشت.

بازیکن برزیلی بایرن مونیخ در گفتگو با نشریه بیلد آلمان، درباره اینکه کلوپ چه نظری در مورد پیوستن او به باواریایی‌ها داشته است، گفت: بعد از آمدنم به بایرن مونیخ، کلوپ به من پیام داد و در آن برایم آرزوی موفقیت کرد. او به من گفت که بایرن مونیخ باشگاهی بزرگ و بوندس‌لیگا لیگی رقابتی است. کلوپ گفت از اینکه مرا در بایرن مونیخ می‌بیند، بسیار خوشحال است.

کوتینیو با اعتراف به اینکه یکی از افرادی است که سبک مربیگری و تاکتیک‌های کلوپ را تحسین می‌کند، افزود: او یک مربی حیرت‌آور است، یکی از بهترین‌های دنیا. کلوپ یک رهبر واقعی است. من از او چیز‌های زیادی یاد گرفتم به خصوص در زمینه روان‌شناختی. کلوپ همیشه می‌داند که چگونه با جملاتی مناسب، قبل و در جریان بازی راه را به بازیکنانش نشان دهد. او ثابت کرده که همیشه می‌تواند مسیر درست را به بازیکنان نشان دهد. او لیورپول را تغییر داد و آن را دوباره به تیمی قدرتمند تبدیل کرد. کار کردن در لیورپول برای من افتخاری بزرگ بود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *