علیرضا رضایی: همیشه که نباید در فدراسیون کشتی یا تیم ملی باشیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک با بیان اینکه به مسئولیت جدید مربیگری در سالن توفیق جهانبخت به عنوان سمت نگاه نمی‌کند بلکه به آن علاقه زیادی دارد،گفت: همیشه که نباید در سمت‌های ملی و یا فدراسیون کشتی حضور داشته باشیم.

علیرضا رضایی در گفتگو با آفتاب نو،درباره قبول مسئولیت مربیگری سالن توفیق جهانبخت پس از استعفاء از سمت سرمربیگری تیم م لی کشتی آزاد امید، اظهار کرد: علیرضا دبیر به بنده محبت داشت و لطف کرد. من هیچوقت از کشتی جدا نبودم و الان هم نیستم. هر وقت که مسئولیتی هم نداشتم در کشتی بودم. الان هم همینطور است و برای کمک به کشتی هر کجا که بتوانم کاری انجام دهم دریغ نمی‌کنم.

وی افزود: سالن توفیق جهانبخت به عنوان یکی از قطب‌های کشتی ایران در گذشته بوده و امیدوارم با برنامه‌هایی که در نظر داریم این مرکز باز هم به روزهای اوج خود بازگردد و بتوانیم مرکزی را درست کنیم که کشتی‌گیران تهرانی و یا کشتی‌گیران شهرستانی که در تهران حضور دارند بتوانند تمرینات خود را در این سالن پیگیری کنند.

دارنده مدال‌های نقره المپیک و برنز جهان تصریح کرد: به این مسئولیت به عنوان سمت نگاه نمی‌کنم و پست سازمانی نیست. قبول این مسئولیت برای این است که از کشتی جدا نباشم که البته هیچ وقت هم از کشتی جدا نبودم. همیشه که نباید در سمت‌های ملی و یا فدراسیون کشتی حضور داشته باشیم. کار کردن در این موقعیت نیز می‌تواند منشاء خیر و خدمات بزرگ به کشتی باشد. بنابراین به این مسئولیت به عنوان سمت نگاه نکردم و از علیرضا دبیر نیز بخاطر احترامی که به من گذاشت تشکر می‌کنم. به این مسئولیت علاقه زیادی دارم چرا که کار کردن با جوانان را دوست دارم و هدفم این است به کشتی کمک کنم.

رضایی خاطرنشان کرد: فردای روز خداحافظی از کشتی نیز به باشگاه رفتم و مربیگری کردم. هر وقت هم از فدراسیون جدا بودم به باشگاه رفتم. مربیگری در باشگاه را دوست دارم و آن را منشاء خیر می دانم.

وی در پایان با آرزوی موفقیت برای کشتی ایران، گفت: امیدوارم تیم‌های ملی کشتی جوانان، امید و بزرگسالان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان موفق باشند و نتایج درخشانی را کسب کنند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + 9 =

عضو کانال ایتا شوید