تکواندوی گرندپری ژاپن/ میرهاشم حسینی و سروش احمدی رقبایشان را شناختند

جامعه ورزشی آفتاب نو:

قرعه‌کشی رقابت‌های روز نخست از مرحله دوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۹ ژاپن انجام شد و میرهاشم حسینی و سروش احمدی نمایندگان ایران در این روز رقبای خود را شناختند.

به گزارش آفتاب نو،مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹ از ساعت ۴:۳۰ بامداد (به وقت ایران) فردا (جمعه – ۲۲ شهریورماه) با حضور ۳۲ تکواندوکار برتر جهان در هر ۴ وزن المپیکی مردان و زنان در “چیبا” ژاپن آغاز و به مدت سه روز ادامه دارد.

بر اساس برنامه اعلامی فردا و در روز نخست این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۶۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان برگزار می‌شود که میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران هستند.

صبح امروز (پنجشنبه – ۲۱ شهریورماه) قرعه کشی رقابت‌های روز نخست انجام و بر همین اساس رقبای حسینی و احمدی در این دوره از مسابقات مشخص شدند.

سروش احمدی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم تکواندو ایران در اولین دیدار به مصاف “کنستانتینوس چمالیدیس” از یونان نایب قهرمان اروپا ۲۰۱۶ و دارنده مدال تورنمنت‌های محتلف می‌رود و در ادامه با برنده مبارزه “احمد ابوغش” اردنی  نایب قهرمان جهان ۲۰۱۹ و “دیلان چلاموتو” فرانسوی دارنده مدال برنز یونیورسیاد ۲۰۱۹ پیکار می‌کند.

میرهاشم حسینی دیگر تکواندوکار ایران در این وزن در نخستین گام باید مقابل “روبن ناوا” از مکزیک مبارزه کند و در صورت برتری باید به مصاف برنده دیدار “محمد ممدوف” از آذربایجان دارنده مدال برنز بازی های یونیورسیاد ۲۰۱۷ و “جاویر پرز پولو” از اسپانیا برود.

مبارزات مرحله مقدماتی از ساعت ۴:۳۰ تا ۸:۳۰ و رقابت های مرحله یک شانزدهم و یک چهارم از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ انجام خواهد شد؛ دیدارهای مرحله نیمه نهایی و فینال نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۷ پیگیری می شود.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

این رقابت ها G4 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *