مربیان خارجی می‌آیند و یک پولی می‌گیرند و می‌روند!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، خداداد عزیزی در مورد برگزاری مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر که روز گذشته در شهر مشهد انجام شد، گفت: ما قصدمان این بود که به عنوان میزبان این مراسم را برگزار کنیم و می‌خواستیم که مراسم هرچه سریع‌تر تمام شود. معمولا در این گونه مراسمات آنقدر طول می‌دهند و آنقدر سخنران می‌آید که حال عده‌ای بد می‌شود. حتی دوستان مانند سعید فتاحی به من گفتند که مراسم را به سمت شوخی ببریم و هیجان بیشتری بدهیم، اما من به او گفتم اکثر افرادی که در اینجا حضور دارند برای قرعه‌کشی آمده‌اند. جُنگ نیست! اسم برنامه قرعه‌کشی لیگ برتر است و آن‌ها و منتظرند وضعیت قرعه‌کشی را بدانند، آخر شب اکثر آن‌ها بلیت دارند و می‌خواهند برگردند. بهتر است مراسم را شلوغ نکنیم و کش ندهیم تا هرچه سریع‌تر تمام شود. همین که کلیپی پخش می‌شود و شعر محلی مشهد خوانده شود کافی است.

وی در ادامه گفت: در کل مراسم خوبی برگزار شد، همین که سریع جمع شد، خوب بود. می‌شد مراسم را طولانی کرد، وقتی قرعه استقلال می‌آمد در مورد استقلال صحبت کرد، وقتی قرعه پرسپولیس می‌آمد در مورد پرسپولیس و برانکو صحبت کرد و … البته داخل سالن بی‌نظمی وجود داشت و رفت‌وآمد‌های زیادی داخل سالن بود که اگر وجود نداشت مراسم بهتری برگزار می‌شد.

عزیزی در مورد قرعه تیم‌ها و اینکه فکر می‌کند کار کدام تیم با توجه به این قرعه‌کشی سخت‌تر است، گفت: به نظر من قرعه پرسپولیس سخت بود به خصوص در سه چهار بازی اول، قرعه شهر خودرو و سپاهان خوب بود و …، البته قرعه زیاد مهم نیست و تیم‌ها با توجه درصد آمادگی خودشان می‌توانند خودشان را نشان بدهند. اگر تیمی خوب نباشد هرچقدرم قرعه‌اش خوب باشد فایده ندارد، تیمی هم که خوب باشد اگر می‌خواهد قهرمان شود، با بدترین قرعه باید نتیجه بگیرد.

وی در خصوص حضور مربیان زیاد خارجی در لیگ امسال و اینکه آیا این مربیان به پیشرفت و جذاب شدن فوتبال ما کمک می‌کنند، گفت: به نظر من این‌ها می‌آیند و یک پولی می‌گیرند و می‌روند! اینکه مربیان خارجی بخواهند لیگ مارا جذاب کنند حرف خنده‌داری است! شما ببینید دو مربی خارجی برای استقلال و پرسپولیس آمدند که اصلا لیگ ما را ندیده‌اند و از فوتبال ما شناختی ندارند. با این‌حال لیگ ما همیشه جذاب بوده و جذاب خواهد بود. چه با مربی ایرانی و چه با مربی خارجی.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 9 = 17

عضو کانال ایتا شوید