کشتی فرنگی قهرمانی جهان۲۰۱۹ / پویا ناصرپور دومین حذف شده ایران در ۴ وزن نخست

جامعه ورزشی آفتاب نو:

نماینده سبک وزن ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز از دور رقابت ها کنار رفت تا دومین حذف شده ایران در ۴ وزن نخست این مسابقات باشد.

به گزارش آفتاب نو،در ادامه رقابت‌های ۴ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۱۹ که در نورسلطان پایتخت قزاقستان در حال برگزاری است، الهام بهرام‌اف فرنگی‌کار وزن ۵۵ کیلوگرم ازبکستان که پیش از این مقابل پویا ناصرپور با نتیجه ۱۰ بر صفر به برتری رسیده بود، در مرحله یک چهارم نهایی مقابل شوتا اوگاوا از ژاپن با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد تا با این باخت، ناصرپور نیز از دور رقابت‌ها کنار برود.

ناصرپور پیش از این در دور نخست به مصاف شریف کلیچ قهرمان جوانان جهان ۲۰۱۳ از ترکیه رفت و در مدت زمان ۴ دقیقه موفق به شکست ۸ بر صفر حریفش شد اما در دور بعد مقابل الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان در مدت زمان ۲ دقیقه با نمایشی ضعیف با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

پیش از این امین کاویانی‌نژاد در وزن ۷۲ کیلوگرم نیز با شکست در دور نخست حذف شده بود.

میثم دلخانی نیز در وزن ۶۳ کیلوگرم مقابل استپان ماریانیان از روسیه ۴ بر ۲ شکست خورد اما این کشتی گیر روس تا اینجای کار موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی شده است. در صورتیکه ماریانیان راهی فینال شود، دلخانی نیز برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها تلاش خواهد کرد.

سعید عبدولی دیگر نماینده ایران در ۴ وزن نخست بود که با کسب ۲ پیروزی راهی مرحله نیمه نهایی شده است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *