در دیدار با سایپا برای موفقیت تلاش می‌کنیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: باید بگویم با توجه به وقفه لیگ سعی کردیم تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛  حسن بادامکی، مربی تیم نساجی مازندران، که به دلیل محرومیت رضا مهاجری، سرمربی نساجی مازندران، در نشست خبری قبل از بازی با سایپا حضور یافته بود، گفت: باید بگویم با توجه به وقفه لیگ سعی کردیم تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم. شرایط تیم ملی ایجاب می‌کرد همکاری کنیم. برای بازی با سایپا تلاش می‌کنیم با دست پر از میدان خارج شویم.

بادامکی در مورد وضعیت ورشگاه شهید وطنی قائمشهر گفت:‌ مسئولان استانی تمام تلاش‌شان را کرده‌اند تا شرایط ورزشگاه برای میزبانی آماده شود. در هفته دوم هم دیدید بازی با پیکان در این ورزشگاه برگزار شد و شرایط هم خوب بود. این روند پیشرفت ادامه دارد و ما در بازی‌های بزرگ هم می‌توانیم به بهترین شکل میزبان باشیم.

وی با اشاره به خصوصی بودن نساجی مازندران عنوان کرد: مالکین باشگاه آقایان صنیعی‌فر، و حدادیان تمام تلاش خود را می‌کنند تا حداقل‌ها را داشته باشیم. همه تیم‌ها درگیر مشکلات اقتصادی هستند. این آقایان هم از دید خودشان برای تیم هزینه می‌کنند و از آنها ممنونیم. با توجه به شرایط اقتصادی که هست ما هم این شرایط سخت را پذیرفته‌ایم و به مردم و مسئولان شهر و هواداران قول داده‌ایم پای کار بایستیم و با تمام وجود کار کنیم تا دل مردم قائمشهر و هواداران نساجی را با بازی‌های هجومی شاد کنیم. آنها لایق بازی‌های تماشاگر پسند و خوب هستند و امیدوارم به شرایط امکاناتی حداقلی برسیم.

مهدی یکتا، مدیر رسانه‌ای نساجی مازندران، در ادامه این صحبت‌ها گفت:‌ تیم‌های دیگر از امکانات دولتی بهره‌مند هستند ولی نساجی چون یک تیم خصوصی است از این امکانات بی‌بهره است.

مربی نساجی در مورد اینکه مجوز همه بازیکنان نساجی صادر شده یا نه؟ گفت:‌ کارت بازی دو، سه بازیکن ما هنوز صادر نشده و باشگاه در تلاش است تا آخر وقت اداری امشب آنها را به بازی برساند. محمد قاضی، مهرداد کفشگری و جواد جلالی بازیکنانی هستند که در تلاشیم کارت بازی آنها را بگیریم و بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *