واکنش کاپیتان ذوب آهن به شکست مقابل تیم عربستانی

جامعه ورزشی آفتاب نو:

حدادی‌فر: بازی برگشت جبران می‌کنیم
به گزارش آفتاب نو، قاسم حدادی‌فر، کاپیتان ذوب‌آهن در نیمه اول با ضربه استثنایی تیمش را از الاتحاد برای دقایق اندکی پیش انداخت، اما این گل با دو گل تیم عربستانی پاسخ داده شد تا تنها نماینده کشورمان از کسب امتیاز در بازی رفت بی‌نصیب بماند.
* بازی را خوب شروع کردید، اما نتوانستید از گل‌تان خوب حفاظت کنید؟
بله دقیقاً، ما خیلی زود به گل رسیدیم، اما روی دو غفلت گل‌های بدی خوردیم و در عین شایستگی در دیداری که شاید مساوی عادلانه‌ترین نتیجه بود، از کسب نتیجه مطلوب دور ماندیم.
*از ضربه استثنایی خودت بگو که گل تیمت را دربر داشت؟
در یک صحنه خطای پشت هجده برای ما گرفته شد و من هم پشت ضربه ایستادم در آن لحظه دیدم که دروازه‌بان الاتحاد زاویه‌بندی خوبی نکرده به همین دلیل منتهی‌الیه قسمت چپ دروازه تیم الاتحاد را نشانه گرفتم و به لطف خدا آن ضربه‌ام هم تبدیل به گل شد.
*شادی جالبی هم داشتی.
بله هم‌تیمی‌هایم را به گوشه‌ای از ورزشگاه فراخواندم تا در آنجا با هم شادی بعد از گل داشته باشیم.
*بازیکنان خارجی تیم الاتحاد خیلی اذیت‌تان کردند؟
باشگاه الاتحاد با جذب بازیکنان خیلی خوب خارجی قوی‌تر شده و قطعاً آن‌ها در برد این تیم تأثیر‌گذار بودند، اما ما قادریم در بازی برگشت ورق را برگردانیم.
*در قطر به جبران نتیجه امیدواری؟
تیم ما نشان داده در بازی‌های آسیایی می‌تواند شرایط را به سود خودش عوض کند. مقابل چند تیم دیگر هم این موضوع را به خوبی نشان دادیم. با توجه به قدرت تیم‌مان و غیرت ایرانی که داریم، خیلی به پیروزی مقابل تیم الاتحاد امیدواریم و ان‌شاءالله با شکست تیم الاتحاد سعی می‌کنیم سهمیه را در لیگ قهرمانان آسیا حفظ کنیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = 11

عضو کانال ایتا شوید