استقلالی‌ها در مالکیت توپ ضعف دارند/ استراماچونی به مربی ایرانی احتیاج دارد/ حسینی انگیزه‌اش را از دست داده است!

جامعه ورزشی آفتاب نو:

بازیکن سابق استقلال گفت: انگیزه زیادی را نمی‌توان در دروازه‌بان استقلال دید، شاید اگر مانند سال گذشته یک رقیب جدی در کنار خود داشت انگیزه‌اش برای بازی بهتر بیشتر می‌شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدرضا مهدی، بازیکن سابق استقلال درباره عملکرد آبی پوشان پایتخت در سه هفته گذشته لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: متاسفانه سه هفته از لیگ سپری شده ولی هنوز ما شاهد برد آبی پوشان نبودیم. از نظر من علت اصلی این اتفاق‌ها را باید در حاشیه‌هایی که برای استقلال در اول فصل پیش آمد جستجو کرد. متاسفانه حواشی به استراماچونی اجازاه نداد که اهداف خود را در استقلال تا به امروز  به خوبی دنبال کند و شرایط آرمانی که همه منتظرش بودیم را به وجود بیاورد.

وی افزود: معتقدم استراماچونی باید از این حواشی دوری کند، همچنین هواداران و هم باشگاه باید فرصت بیشتری را به این سرمربی بدهند تا بتواند کم‌کم برنامه‌های خود را برای رسیدن به یک شرایط مطلوب در تیم پیاده کند. البته استقلالی‌ها تا به امروز کمی هم بد شانش بودند و از طرفی در مالکیت توپ هم ضعف‌هایی دارند که رفته رفته باید این نقاظ ضعف را درست کنند.

مهدوی در مورد تساوی استقلال با مسجد سلیمان نیز گفت: استقلال به نظرم شب گذشته بد بازی نکرد. بازی را خوب و تهاجمی شروع کرد البته در کنار این مسجدسلیمان هم به اعتقاد من از نظر فوتبالی خیلی بهتر بازی کرد. اما با این وجود به نظرم استقلال می‌توانست سه امتیاز این بازی را در خانه حریف به دست بیاورد. متاسفانه استقلال در طول بازی مجبور شد چند تعویض داشته باشد که همین تعویض‌ها بی‌تاثیر در تساوی نبود.

او با اشاره به ضرورت استفاده از مربی ایرانی در کادر فنی استقلال ادامه داد: هر مربی یک ایده و یک هدفی دارد و می‌خواهد با سازماندهی مناسب آن را در زمین مسابقه اجریی کند. استراماچونی هم به عنوان یک مربی که از لیگ ایتالیا به ایران آمده که لیگ ما در مقایسه با ایتالیا خیلی حرفه‌ای نیست قطعا شناخت کافی از آن ندارد بنابراین به نظرم بهتر بود در کنار خود حداقل از یک مربی داخلی هم بهره ببرد.

بازیکن سابق استقلال در مورد عملکرد سید حسینی در سه هفته سپری شده لیگ اظهار کرد: از زمانی که من در استقلال بازی کردم همیشه گلرهای خوبی برای استقلال در درون دروازه قرار گرفته است، از ناصر حجازی گرفته تا هادی طباطبایی، پرویز برومند، مهدی رحمتی و … الان حسینی هم به نظرم عملکرد خوبی دارد. ولی انگیزه زیادی را نمی‌توان در این دروازه بان دید شاید اگر مانند سال گذشته یک رقیب جدی در کنار خود داشت انگیزه‌اش برای بازی بهتر بیشتر می‌شد. شب گذشته هم در یک اشتباه باعث شد تیم حریف صاحب گل شود ولی به نظرم اگر همین اشتباهات نباشد اصلا گلی در بازی زده نخواهد شد. زیبایی فوتبال به همین اشتباهات است.

مهدوی در پایان در مورد بازی دربی نیز گفت: این بازی همیشه حساس بوده به نظرم با این شرایطی که می‌بینم کفه ترازو بیشتر سمت پرسپولیسی‌ها سنگینی می‌کند و سرخپوشان شانس پیروزی بیشتری دارند. چرا که استقلال علاوه بر این مشکلات بازیکن کلیدی مانند فرشید اسماعیلی را هم در اختیار ندارد و قطعا با این اوصاف بازی سخت‌تری را آبی پوشان خواهند داشت. ولی از هواداران می‌خواهم  که استقلال و استراماچونی را حمایت کنند چه بخواهیم و چه نخواهیم این مربی در کنار استقلال خواهد بود.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *