رد پای اشتباهات حسینی در تساوی استقلال؛ نگرانی بزرگ آبی‌ها در دربی از شماره یک (عکس و فیلم)

جامعه ورزشی آفتاب نو:

گلر استقلال در ۳ دیدار گذشته نشان داده عملکرد مطمئنی در دروازه این تیم ندارد و حالا آبی‌‎ها در چنین شرایطی باید به استقبال دربی بروند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ماجرای نفر اول بودن در دروازه استقلال همیشه میان دو گلر مدعی حضور در ترکیب اصلی وجود داشته و در برهه‌های مختلف تاریخ این باشگاه باعث تنش و جنجال در این تیم شده است. استقلال در برخی موافق برای رفع این مشکل اقدام به حذف یکی از دو چهره مدعی در دروازه خودش کرده که هربار این موضوع به نوعی به ضرر آبی‌پوشان تمام شده است.


به نظر می‌رسد استقلال در فصل نوزدهم هم دچار چنین مشکلی باشد و چهارچوب دروازه این تیم به هیچ وجه مطمئن نیست و حسین حسینی در شرایطی که رقیب جدی روی نیمکت نداشته باشد نمی‌تواند به تنهایی چهارچوب دروازه این تیم را بیمه کند.


استقلال در هر سه دیدار گذشته خودش با وجود اینکه مقابل مدعیان قهرمانی و رقبای اصلی خودش قرار نگرفته نتوانست کلین شیت کند و در هر ۳ بازی دروازه‌اش باز شد.


در دیدار با ماشین‌سازی جایگیری اشتباه حسینی در گل این تیم از روی ضربه ایستگاهی مشخص بود و در بازی بعدی مقابل فولاد هم نمی‌توان نقشی برای گلر استقلال روی گل خورده قائل نشد.


اشتباه اصلی حسینی اما در دیدار روز گذشته رخ داد. جایی که استقلالی‌ها خودشان را برای جشن گرفتن اولین برد فصلشان آماده می‌کردند اشتباه محرض گلر آبی‌ها در زمان بندی خروج از دروازه یک گل تقدیم به حریف کرد.


34_4


31_4


 


علاوه بر این حسینی در یک – دو صحنه دیگر هم اشتباهات فاحشی در دفع توپ داشت که در یک موقعیت آبی‌ها خوش شانس بودند که دروازه‌شان باز نشد.


استقلال باید در چنین شرایطی هفته آینده در حساس‌ترین دیدار فصل خود به مصاف پرسپولیس برود و اوضاع بحرانی این تیم با کسب تنها ۲ امتیاز از ۳ مسابقه، اهمیت دربی را برای این تیم بیشتر از قبل کرده است و شکست در این بازی به احتمال زیاد تبعات سنگینی برای استقلال خواهد داشت.


در چنین شرایطی عملکرد متزلزل حسینی در چهارچوب دروازه آبی‌ها یک مشکل جدی برای این تیم است.

حجم ویدئو: ۳.۵۸M
|
زمان ویدئو: ۰۰:۰۱:۲۴

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *