عکس| اشک‌های رونالدو برای پدرش

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، کریستیانو رونالدو در گفتگو با پیرس مورگان، مجری سرشناس انگلیسی شبکه تلویزیونی «آی تی‌وی» با اشاره به اینکه پدرش – که در سال ۲۰۰۵ در سن ۵۲ سالگی فوت کرد – فرصت این را پیدا نکرد که ببیند او تبدیل به چه فوق‌ستاره‌ای در فوتبال جهان شده، گفت: واقعیت این است که پدرم را صد درصد نمی‌شناسم. پدرم فردی الکلی بود و هیچگاه با او مکالمه‌ای عادی نداشتم. واقعاً سخت بود.
اشک‌های رونالدو برای پدرش
وقتی پیرس مورگان از فوق‌ستاره ۳۴ ساله یوونتوس پرسید که «چه چیزی در مورد پدرت، تو را ناراحت می‌کند؟»، در حالی که اشک در چشمان کریس حلقه زده بود، اظهار داشت: اینکه فوتبالیست شماره «یک» جهان شدم و پدرم این را ندید، اینکه نتوانست دریافت جوایز مختلف توسط مرا ببیند و اینکه هیچوقت ندید تبدیل به چه کسی شده‌ام.
اشک‌های رونالدو برای پدرش
برنده پنج توپ طلا همچنین درباره نامزد خود، جورجینا رودریگس ۲۵ ساله گفت: جورجینا کمک زیادی به من کرده و من هم عاشق او هستم. او مادر فرزندان من است و همانطور که شما می‌دانید، علاقه زیادی به او دارم. جورجینا فوق‌العاده است. او دوست من است و ما با هم زیاد صحبت می‌کنیم. من قلبم را به روی جورجینا باز کردم و او هم قلبش را به روی من گشود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *