ستاره آلمانی خداحافظی کرد؛ سانه در حوالی مونیخ

جامعه ورزشی آفتاب نو:

 

به گزارش آفتاب نو، لروی سانه که در بازی اخیر منچسترسیتی مقابل لیورپول در جام خیریه انگلیس دچار مصدومیت شد، گفته می‌شود در آستانه بازگشت به فوتبال باشگاهی آلمان است. بر اساس گزارش روزنامه آلمانی «AZ» بازیکنان منچسترسیتی با لروی سانه وداع کرده‌اند، این در حالی است که بال پیشین شالکه در مسیر پیوستن به بایرن مونیخ قرار داد. طبق این گزارش بال آلمانی من‌سیتی با قراردادی پنج ساله و با دستمزد سالیانه ۱۸ میلیون یورو به باواریایی‌ها ملحق خواهد شد.

نشریه آلمانی «بیلد» هم خبر داد باشگاه بایرن مونیخ که مذاکراتش با منچسترسیتی برسر به خدمت گرفتن سانه ۲۳ ساله ادامه دارد، جویای وضعیت مصدومیت این بازیکن از باشگاه من‌سیتی شده، اما طرف انگلیسی از اظهارنظر در این خصوص طفره رفته است و همین باعث شده تا میزان جدیت مصدومیت این بال آلمانی مبهم باقی بماند.

در سوی دیگر باشگاه منچسترسیتی از باشگاه بایرن مونیخ خواسته به انتقال لروی سانه به آلیانتس آره‌نا سرعت ببخشد تا بتواند پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری در انگلیس که فردا – پنجشنبه – است، جانشین این بازیکن را جایگزین کند. گفته می‌شود انتقال سانه به جمع سرخپوشان مونیخی با رقمی بیش از ۱۰۰ میلیون یورو عملی خواهد شد.

همچنین نشریه آلمانی «بیلد» مدعی شد روبرت لواندوفسکی که فصل گذشته با به ثمر رساندن ۲۲ گل عنوان آقای گلی بوندس‌لیگا را از آن خود کرد از مسئولان این باشگاه آلمانی خواسته به منظور افزایش کارایی وی در زمین، سه بازیکن جدید به خدمت بگیرند که لروی سانه، یک بال دیگر و یک هافبک میانی مدنظر این مهاجم لهستانی است.

خبر دیگر از بایرن مونیخ اینکه این باشگاه، دنی روهل را به عنوان آنالیزور به کادر فنی نیکو کواچ اضافه کرد. روهل پیش از این به عنوان آنالیزور با رالف هازن‌هوتل در راسنبال لایپزیگ و ساوتهمپتون کار کرده است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = 9

عضو کانال ایتا شوید