یادداشت کردیم آقای فتاحی، شما هم فراموش نکنید

جامعه ورزشی آفتاب نو:

 آفتاب نو/ آرتین زهرابی: اتفاقات فینال جام حذفی برای ما که حافظه ضعیف تاریخی داریم لابد فراموش شده اما برای همین فراموشکاران، هنوز تصاویری محو از آن بازی باقی مانده است…
صدای فریادها و سخنرانی های سعید فتاحی همچنان در گوشمان می پیچد که در آن ازدحام عجیب قصد داشت همه چیز را مدیریت کند.
از فتاحی که در سازمان لیگ همیشه سر و صدایش به گوش می رسد فقط در مدتی که کمتیه اخلاق، او را به دلیل اتفاقات پر بحث در فینال جام حذفی محروم کرد هیچ صدایی نشنیدیم.
از آنجا که ما در محرومیت های خلق الساعه به شدت قاطعانه عمل می کنیم و در بخشش نیز از آن سوی بام می افتیم، محرومیت فتاحی به تبرئه منجر شد و از آن روز به بعد دوباره سازمان لیگ با این مسول برگزاری اش که صدایی رسا دارد و علاقه مند به اظهار نظر در مسائل مختلف است، به سازمانی پر سر و صدا تبدیل شد.
حالا در مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ نیز صدای آقای فتاحی از همه بلندتر است. به ویژه در جایی که می گوید الزامی برای حضور بانوان در رقابت های لیگ نیست و فیفا چنین تقاضایی ندارد…
راستی این نکته مهم در مسولیت های فتاحی تعریف شده است؟
 اگر چنین است لطفا همین بخش کوتاه را یادداشت کنید تا مثل فینال جام حذفی که شاهد آن اتفاقات بودیم از سازمان لیگ رفع مسولیت نشود.
اگر فیفا همان طور که فتاحی می گوید چنین چیزی از فوتبال ایران نخواسته، دو فردای دیگر هر اتفاقی افتاد مسولیتش بر عهده سازمان لیگ است. این جمله را یادداشت کردیم آقای فتاحی، تمام!

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 + 7 =

عضو کانال ایتا شوید