بدترین قسمت مسابقه، نبود سه بازیکن در دربی است

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش برای برد به مصاف نفت مسجد سلیمان رفته بوده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آندره آ استراماچونی بعد از تساوی مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: شروع خیلی خوبی داشتیم. طی ضربه‌ای که توسط قائدی زدیم، به گل رسیدیم. نزدیک شدن به دروازه را خوب انجام دادیم. در نیمه دوم هم خواستیم بازی را به نفع خودمان ببندیم، به دروازه حریف نزدیک شویم و گل دوم را بزنیم. موقعی که برای زدن گل دوم آماده می‌شدیم، یک ضربه آزاد دادیم که نمی دانم آفساید بود یا نه اما گل دوم را خوردیم.

سرمربی استقلال افزود: تیم ما موقعیت‌های گل بیشتری در مقایسه با بازی قبل داشت ولی متاسفانه این فرصت‌ها را از دست دادیم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد هنوز ترکیب اصلی استقلال مشخص نشده است، اظهار کرد: طبیعی است که وقتی تیمی بازیکنان جدید جذب کرده، برای رسیدن به هماهنگی نیازمند زمان باشد. قبول ندارم که تیم ما در نیمه دوم در لاک دفاعی بود بلکه ما در این نیمه فرصت‌هایی برای زدن گل دوم داشتیم.

استراماچونی خاطرنشان کرد: وقتی با ۱۰ بازیکن در زمین بودیم، موقعیت هم داشتیم که قائدی این فرصت را از دست داد.

سرمربی ایتالیایی استقلال تاکید کرد: ما تیمی هستیم که بعد از سه مسابقه دو امتیاز گرفتیم. تلاش می‌کنیم روش‌مان را تغییر دهیم تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه تیمش موقعیت‌های گل زیادی داشت، گفت: گلی که خوردیم روی اشتباه خودمان بود. ما موقعیت‌های گل زیادی داشتیم و اینطور نیست که در لاک دفاعی فرو برویم.

استراماچونی درباره تاثیر غیبت فرشید اسماعیلی در داربی، یادآور شد: بدترین قسمت مسابقه این بود که احتمالا سه بازیکن را از دست خواهیم داد. دیاباته به علت ضربه ای که به پهلویش وارد شد باید عکس برداری کند. قائدی هم در پایان مسابقه از ناحیه مچ پا مصدوم شد. به نظرم اسماعیلی خطا نکرد. نه تنها توپ را خیلی ساده و بدون خطا گرفت، نباید کارت زرد می‌گرفت تا کارت قرمز را هم دریافت کند.

سرمربی استقلال درباره عملکرد داور مسابقه  و مردود اعلام شدن گل مرتضی تبریزی نیز اظهار کرد: فیلم مسابقه را ندیدم و نمی‌توانم درباره گل تبریزی نظری بدهم. درباره اسماعیلی می‌گویم که کارت زرد دوم اشتباه بود و اسماعیلی هم مرتکب خطا نشد.

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *