با شجاع چفت و بست شدیم

جامعه ورزشی آفتاب نو:

کنعانی‌زادگان: با شجاع چفت و بست شدیم

آفتاب نو/ امید یوسفیان؛ محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع ملی‌پوش و تازه‌وارد پرسپولیس معتقد است هیچ بازیکنی از حالا در این تیم فیکس نیست. او همچنین می‌گوید از اینکه هواداران به او لقب «کنعانی کمپانی» دادند، بسیار خوشحال است و این لقب را خیلی دوست دارد. 
*محمدحسین، شرایط این روز‌های خودت و پرسپولیس چطور است؟
خدا را شکر همه چیز خوب و عالی است. تمرینات بسیار خوبی زیر نظر کادر فنی برگزار کردیم و تیم هم به لحاظ روحی و هم جسمی شرایط ایده‌آلی دارد. من هم وضعیت خوبی دارم و آماده‌ام به تیم کمک کنم. ضمن اینکه بازی‌های دوستانه به هماهنگی ما کمک زیادی خواهد کرد. امیدوارم تا شروع لیگ برتر باز هم دیدار تدارکاتی برگزار کنیم تا با آمادگی صددرصد در لیگ حاضر شویم.
*کار کردن با کالدرون چطور است؟
به نظرم مربی فوق‌العاده‌ای است. هم دانش فنی بالایی دارد و هم بسیار باشخصیت است. شیوه‌های تمرینی مدرنی دارد و من از کار کردن با او لذت می‌برم. امیدوارم بتوانیم امسال به همراه هم نتایج فوق‌العاده‌ای برای پرسپولیس کسب کنیم و برای چهارمین بار قهرمان شویم. از همه این مسائل مهم‌تر این است که خود کالدرون پا به پای بازیکنان تمرین می‌کند که این موضوع بسیار باارزش است. به نظرم کالدرون همین حالا می‌تواند در لیگ برتر بازی کند، چون آمادگی بدنی بسیار خوبی دارد.
*امسال در خط دفاع پرسپولیس ترافیک زیادی وجود دارد و کار برای فیکس شدن بسیار سخت است. این موضوع را چطور می‌بینی؟
پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است و بازیکنان باکیفیتی در آن حضور دارند. با حرف شما موافقم، تیم ما مدافعان خوبی دارد و من به خوبی این موضوع را می‌دانم که کار سختی برای فیکس شدن در پرسپولیس دارم. برای من اینکه کدام بازیکن به طور ثابت بازی می‌کند، مهم نیست تنها چیزی که اهمیت دارد موفقیت و نتیجه گرفتن پرسپولیس است.
کنعانی‌زادگان: با شجاع چفت و بست شدیم

*در بازی‌های دوستانه اخیر معمولاً کنار شجاع در خط دفاعی بازی کردی. ظاهراً با هم به هماهنگی خوبی رسیدید.
شجاع از دوستان بسیار خوب من است ضمن اینکه به لحاظ فنی هم سطح بالایی دارد. من با شجاع تقریبا چفت و بست شدیم و هماهنگیم، ولی این هماهنگی بین سایر مدافعان هم وجود دارد. چون به غیر از من و شجاع تیم ما نفراتی مثل سیدجلال که کاپیتان اول تیم است و انصاری و نادری را هم در اختیار دارد و قطعاً فیکس بازی کردن در این فصل کار بسیار دشواری خواهد بود.
*قرار شد در این فصل شماره ۶ را بر تن کنی. آن‌طور که شنیدیم از محسن بنگر و کریم باقری اجازه گرفتی.
بله درست است. شماره ۶ در پرسپولیس بسیار مقدس است و من هم بر حسب وظیفه از محسن بنگر و آقاکریم رخصت گرفتم تا این پیراهن را بر تن کنم.
*می‌دانیم رابطه خوبی با بیرانوند داری. بالاخره علیرضا در پرسپولیس می‌ماند؟
علی از دوستان بسیار خوب و نزدیک من است که در تیم ملی همبازی بودیم و خیلی خوشحالم در پرسپولیس کنار هم هستیم. کارنامه علی نیازی به تعریف من ندارد و او کیفیت بسیار بالایی دارد. به امید خدا علی هم در کنار ما می‌ماند و مشکلی از این بابت نیست. ضمن اینکه ما رادوشوویچ را هم داریم که گلر بسیار خوبی است.
*در مورد لقب «کنعانی کمپانی» هم صحبت کن.
واقعاً از این لقب خوشم می‌آید و آن را خیلی دوست دارم. کمپانی یکی از بهترین بازیکنان دنیا در این سال‌ها بوده است و من همیشه سعی کردم از مدافعان بزرگ دنیا الگوبرداری کنم. این لقب را در انزلی به من دادند و خوشحالم باز هم هواداران پرسپولیس به من «کنعانی کمپانی» می‌گویند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *