نگاهی به قرعه سپاهان در لیگ نوزدهم/ فرصت انتقام از پدیده

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سپاهان از جمله تیم‌هایی است که درلیگ نوزدهم قرعه مناسبی نصیبش شده است.

به گزارش وب سایت نود، سپاهان فصل گذشته تا هفته آخر در کورس قهرمانی بود ولی نهایتاً به مقام دوم بسنده کرد. در لیگ نوزدهم زردپوشان اصفهان به دنبال پایان دادن به حسرت چند ساله خود هستند. ترتیب بازیهای یک تیم در طول فصل می‌تواند در سرنوشت یک تیم تاثیرگذار باشد. بازیهای سپاهان در این فصل به گونه‌ای است که دیدارهای سخت این تیم در طول فصل توزیع شده است و این تیم در هیچ مقطعی از فصل بازیهای سنگین پیاپی نخواهد داشت. برنامه این فصل از لیگ به گونه‌ای است که سپاهان در هفته با تیمهایی روبه‌رو خواهد شد که هفته قبل از آن با استقلال بازی داشته‌اند و حریفان سپاهان محکوم به برگزاری ۲ بازی حساس متوالی هستند که شاید دیدار سخت نخست در کیفیت بازی دوم تاثیرگذار باشد.
یکی از چالش‌هایی که سپاهان با این قرعه در فصل آتی روبه‌رو خواهد شد انجام بازیهای سنگین در فصل گرما در مناطق جنوبی کشور خواهد بود. در صورتیکه لیگ نوزدهم در هفته پایانی مرداد آغاز شود سپاهان در تابستان در هفته نخست در بوشهر به دیدار شاهین بوشهر و در هفته سوم در اهواز به مصاف فولاد خواهد رفت. نایب قهرمان فصل قبل در هفته پنجم به مصاف قهرمان فصل گذشته می‌رود و این اولین بازی مشکل سپاهان در لیگ نوزدهم خواهد بود. سپاهان پس از دیدار حساس با پرسپولیس در دربی اصفهان به مصاف ذوب‌آهن خواهد رفت.
دیگر دیدار مهم سپاهان در هفته دهم خواهد بود که با تراکتور بازی خواهد داشت. جدال سپاهان با استقلال در اصفهان در هفته دوازدهم خواهد بود. سپاهان فصل پیش در هفته‌های پایانی مقابل استقلال در ورزشگاه نقش جهان شکست خورد که به قیمت از دست رفتن قهرمانی برای این تیم تمام شد و این بازی به نوعی می‌تواند بازی انتقامی فصل گذشته باشد.
یکی از بازیهای جذاب روزهای آخر لیگ هجدهم بین پدیده و سپاهان بود که این دو تیم در هفته ماقبل آخر به دیدار هم رفتند که در این فصل نیز این اتفاق تکرار خواهد شد. بازی هفته آخر سپاهان برابر پیکان خواهد بود و این تیم در هفته پایانی مهمان خواهد بود.


۶۰۶۱۰

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + 3 =

عضو کانال ایتا شوید