نعمتی: ناامیدی در پرسپولیس بی‌معناست

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو، سیامک نعمتی، معتقد است بردن صنعت نفت از نان شب واجب‌تر است و هر طور شده باید ۳ امتیاز این دیدار خانگی را به دست بیاورند. در آستانه دیدار امشب پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت‌وگویی با سیامک انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:
سیامک اوضاع پرسپولیس در آستانه بازی امشب چطور است؟
خدا را شکر همه چیز ایده‌آل است. در چند روز گذشته تمرینات بسیار خوبی پشت سر گذاشتیم و تیم شرایط مناسبی دارد. به خاطر انجام بازی‌های ملی و حضور ملی‌پوشان‌مان در اردوی تیم ملی، چند روزی تمرینات کامل نبود، ولی چند روزی است با اضافه شدن ملی‌پوشان، تیم به صورت کامل تمرین کرده و کاملاً آماده‌ایم امشب یک بازی خوب همراه با کسب ۳ امتیاز را به نمایش بگذاریم.
بعد از شکست مقابل تراکتور، بعضی‌ها با ناامیدی در مورد آینده پرسپولیس حرف می‌زدند.
ناامیدی در تیم ما بی‌معناست و این صحبت‌ها را کسانی مطرح می‌کنند که می‌خواهند برای پرسپولیس حاشیه بسازند. تازه شروع لیگ است و هیچ تیمی با یک برد یا باخت نه قهرمان می‌شود و نه سقوط می‌کند. هنوز راه زیادی تا پایان فصل باقی مانده و شما شک نکنید با تمام توان تا روز آخر برای قهرمانی تلاش خواهیم کرد.
به هر حال انتظارات همیشه از پرسپولیس بالاست.
بله، این موضوع طبیعی است و همه از ما توقع قهرمانی دارند. تیم ما در ۳ فصل اخیر قهرمان شده و در این فصل برای قهرمانی چهارم تلاش خواهد کرد. معتقدم از الان تا پایان فصل همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد. از همین‌رو باید از همین امروز دوباره به روند بردهای‌مان بازگردیم و ۳ امتیاز بازی خانگی مقابل صنعت نفت را بگیریم. ضمن اینکه می‌خواستم یک موضوعی را عنوان کنم.
چه موضوعی؟
هواداران پرسپولیس همیشه حامی ما بودند و تحت هر شرایطی از ما حمایت کردند. می‌خواهم از آن‌ها بخواهم همین روند را تا پایان فصل ادامه دهند تا دوباره به مسیر قهرمانی برگردیم و شادی را به آن‌ها هدیه کنیم.
نظرت درخصوص شهرآورد هفته آینده چیست؟
خب نمی‌شود گفت شهرآورد یک بازی عادی است. به نظرم تقابل با استقلال همیشه جذاب و حساس است، چون اهمیت زیادی برای هواداران دو تیم دارد، ولی قبل از شهرآورد باید به صنعت نفت فکر کنیم، چون می‌خواهیم با پیروزی و کسب ۳ امتیاز به شهرآورد برویم.
بیرانوند هم برای بازی امروز محروم شد!
خب علیرضا مهره کلیدی برای پرسپولیس به حساب می‌آید که کیفیت فنی‌اش را در سال‌های اخیر ثابت کرده است. به نظرم بیرانوند مستحق محرومیت نبود، ولی نمی‌شود کاری کرد و باید به این رأی احترام گذاشت. البته ما به غیر از علیرضا، گلر خوبی مثل رادو را هم در ترکیب داریم که می‌تواند جانشین خوبی برای بیرانوند باشد و به تیم کمک کند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *