روزهای خوش لژیونرها؛ سه بعلاوه یک

جامعه ورزشی آفتاب نو:

سه لژیونر ایرانی شرایط بسیار خوبی در تیم‌هایشان دارند و بقیه هم در انتظار زمان برای درخشیدن هستند.

به گزارش آفتاب نو، این روزها حال لژیونرهای فوتبالمان خوب است. هر روز خبر جدیدی از گل‌ها و پاس‌گل‌ها و درخششان شنیده می‌شود. در بیشتر این خبرها آنها به یک یا دو گل هم راضی نشده‌اند و با تعداد بیشتری حسابی نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند. آخرین نمونه آن رضا قوچان‌نژاد است که با پوکر در ۱۰ دقیقه بعد از مدت‌ها بی‌خبری نام خودش را بر سر زبان‌ها انداخت. دورهمی اروپایی برای بازیکنان ایرانی که فعلا روزها و شب‌های خوبی را رقم زده است.

مهدی طارمی

او در ۴ بازی لیگ و حذفی که با پیراهن ریوآوه انجام داده ۴ گل زده و ۵ پنالتی برای تیمش گرفته است. نکته جالب ریوآوه این است که این تیم بدون بازیکن ایرانی‌اش می‌بازد و با او برنده است. عملکرد درخشان طارمی باعث شد تیم ریوآوه یکی از سه غول اصلی فوتبال پرتغال را شکست دهد. او با این عملکرد توانسته در میان ۱۰ خرید برتر پرتغال قرار بگیرد. بازیکنی که زمین‌خوردن‌هایش در محوطه جریمه در لیگ برتر ایران به ضرر او تمام می‌شد، در پرتغال توانسته او را در حد یک ستاره بالا ببرد. 

مهرداد محمدی

یکی دیگر از خوب‌های لیگ پرتغال هم ایرانی است. مهرداد محمدی بازیکن فصل گذشته سپاهان که بی‌سروصدا راهی پرتغال شد با عملکردش حسابی سروصدا به راه انداخت. سه گل و یک پاس گل حاصل عملکرد او در ۴ بازی برای تیم آوس بوده است. یعنی این بازیکن در هر بازی یک عملکرد مثبت داشته است که آمار بسیار خوبی محسوب می‌شود.

رضا قوچان‌نژاد

بازیکنی بود که کمتر از همه حضورش در تیم جدید جلب توجه کرد. گوچی مدت‌ها از روزهای اوجش فاصله گرفته بود. همچنین حضور در لیگ هلند و تیم زووله اتفاقی نبود که بخواهد توجهات را به مهاجم سابق تیم ملی جلب کند. قوچان‌نژاد اما در اولین بازی‌اش و اولین حضورش به عنوان بازیکن همه این تصورات را به هم ریخت. زدن ۴ گل در ۱۰ دقیقه آنقدر جذاب است که هر بازیکنی در هر تیمی را مطرح کند.

سردار آزمون

سردار آزمون هم یکی از خبرساز‌های این هفته بود. اگرچه او برخلاف همتایانش با عملکرد درخشانش سوژه نشد. پنالتی از دست داده و جنجال‌های تعویض، آزمون را به سوژه این هفته زنیت تبدیل کرد. مهاجم ایرانی در هفته‌های ابتدایی روسیه شروعی طوفانی داشت اما در سه هفته اخیر طوفان او فعلا آرام گرفته است. خودش و سرمربی زنیت امیدوارند که این آرامش مدت زمان زیادی طول نکشد.

۳۰۳۸۸

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *