صعود دلخانی به رده‌بندی قهرمانی جهان/ شانس ۲ برنز برای فرنگی‌کاران ایران در ۴ وزن نخست

جامعه ورزشی آفتاب نو:

میثم دلخانی به دیدار رده بندی وزن ۶۳ کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان در قزاقستان راه یافت.

به گزارش آفتاب نو،در جریان رقابت‌های باقیمانده چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان برای شناخت دیگر نفرات راه یافته به دیدار رده‌بندی، میثم دلخانی نماینده وزن ۶۳ کیلوگرم ایران که روز گذشته راهی گروه بازنده‌ها شده بود،در این مرحله با شکست حریف کره ای به دیدار رده بندی راه یافت.

دلخانی در این گروه با نتیجه ۵ بر ۳ جین هوونگ جونگ از کره جنوبی را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی عصر امروز(یکشنبه) برای کسب مدال برنز به مصاف اسلاویک گالستیان از ارمنستان می رود.

 دلخانی در دور مقدماتی که روز گذشته برگزار شد،پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب استپان ماریانیان دارنده مدال طلای جهان از روسیه شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت.

به این ترتیب در جریان رقابت‌های ۴ وزن نخست، میثم دلخانی در ۶۳ و سعید عبدولی در ۸۲ کیلوگرم راهی دیدار ردهبندی شدند تا برای کسب مدال برنز به میدان بروند، پویا ناصرپور در ۵۵ و امین کاویانی‌نژاد در وزن ۷۲ کیلوگرم نیز حذف شدند.رقابت‌های رده بندی و فینال ۴ وزن نخست بعد از ظهر امروز(یکشنبه) برگزار می‌شود.

امروز رقابت‌های اوزان ۶۷، ۸۷ و ۹۷ کیلوگرم برگزار می‌شود و حامد تاب، رامین طاهری و محمدهادی ساروی در این ۳ وزن المپیکی به میدان می‌روند.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *