https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :144863
۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۰:۱۱
10 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش آفتاب نو به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ، محمد شکیبی‌نسب در توضیح این خبر اظهار کرد: روز گذشته پیرو تماس تلفنی بستگان سرنشین قایقی محلی با مرکز فرعی جست‌وجو و نجات دریایی دیر مبنی بر عدم بازگشت صیاد در موعد مقرر، پس […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش آفتاب نو به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ، محمد شکیبی‌نسب در توضیح این خبر اظهار کرد: روز گذشته پیرو تماس تلفنی بستگان سرنشین قایقی محلی با مرکز فرعی جست‌وجو و نجات دریایی دیر مبنی بر عدم بازگشت صیاد در موعد مقرر، پس از هماهنگی‌های لازم شناور ناجی ۱۸ به منطقه مدنظر اعزام شد.

وی بیان کرد: این عملیات با همراهی قایق نیروی دریایی سپاه ادامه یافت. با ادامه جست‌وجو توسط شناور ناجی ۱۸، سرنشین و قایقش پس از گذشته سه روز در محدوده راس المطاف و ۳۰ مایلی بندر دیر پیدا شد.

وی اظهار کرد: سرنشین قایق صیادی پس از سه روز سرگردانی روی دریا به دلیل گیر کردن تور صیادی در پروانه قایق توسط شناور ناجی ۱۸ به اسکله بندر دیر انتقال داده شد. (این صیاد به دلیل تمام شدن آب و غذا توانش به شدت تحلیل رفته بود.)

شکیبی‌نسب افزود: در موارد متعددی با وجود پیش بینی تلاطم و مواجی دریا، دریانوردان با قایق‌های صیادی و حتی به تنهایی راهی دریا می‌شوند که چنین اقدامی بدون تردید جان آنان را به خطر انداخته و موجب نگرانی و اضطراب خانواده‌ها می‌شود.

وی با توصیه به دریانوردان برای اجتناب از دریاروی در شرایط نامطلوب، عنوان کرد: دریانوردان در صورت مواجهه با اضطرار دریایی باید در اسرع وقت با سامانه تلفنی ۱۵۵۰ تماس حاصل کنند.

 

+

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn