شرط شهرداری برای استفاده از بوستان‌ها در ۱۳بدر!

سخنگوی شهرداری تهران از اجرای ویژه برنامه‌های متنوع در شب‌های قدر و روز طبیعت خبر داد.

 

شرط شهرداری برای استفاده از بوستان‌ها در ۱۳بدر!

 

عبدالمطهر محمدخانی روز شنبه با اشاره به تقارن شب‌های پرفضیلت قدر با روز جمهوری اسلامی و روز طبیعت، گفت: برنامه‌های متنوعی برای این ۲ روز با رنگ و بوی ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) طراحی شده که در بوستان‌ها و دیگر مراکز مهم شهر بعد از افطار اجرایی می‌شود.

 

وی همچنین با اشاره به ویژه‌برنامه‌های ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع)، افزود: در این شب‌ها در بوستان لاله برنامه‌های ویژه‌ای برای گرامیداشت شب‌های قدر طراحی شده همچنین رویداد فاخر فرهنگی «شهر شهدا» نیز در فرهنگسرای خاوران آماده میزبانی از شهروندان است.

 

سخنگوی شهرداری تهران با اعلام اینکه همه بوستان‌های پایتخت آماده پذیرایی از شهروندان محترم است خاطرنشان کرد: در بهار امسال سازمان بوستان‌ها و فضای سبز برنامه‌های ویژه‌ای برای زیباسازی شهر و تجهیز و مراقبت از پارک‌ها اجرایی کرده و در همه ایام نوروز و ماه مبارک از جمله روز طبیعت پس از اذان مغرب پذیرای همشهریان عزیز خواهد بود.

 

وی با اشاره به برگزاری آیین روز ملی پرچم در روز ۱۲ فروردین، اضافه کرد: این برنامه امسال هم در منطقه گردشگری عباس‌آباد باحضور نمایندگان کشور‌های خارجی و شهردار تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.

 

محمدخانی ابراز امیدواری کرد مجموعه برنامه‌های فرهنگی-مذهبی پیش‌بینی شده بتواند موجبات رضایت شهروندان محترم را در واپسین روز‌های تعطیلات نوروزی همزمان با شب‌های پر برکت قدر فراهم کند.

ایرنا

+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

advanced-floating-content-close-btn
advanced-floating-content-close-btn