https://www.aftabno.ir

شناسه خبر :144907
۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۲:۱۷
18 بازدید

جامعه ورزشی آفتاب نو: به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از برگزاری اردوی نوروزی فرنگی‌کاران در شهرستان نور استان مازندران که به تمرینات سنگین و پرفشار اختصاص داشت، دور جدید تمرینات شاگردان حسن رنگرز از پانزدهم فروردین ماه در کمپ تیم‌های ملی استارت خواهد خورد. با اینکه محرومیت محمدعلی گرایی روز سیزدهم فروردین ماه […]

جامعه ورزشی آفتاب نو:

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از برگزاری اردوی نوروزی فرنگی‌کاران در شهرستان نور استان مازندران که به تمرینات سنگین و پرفشار اختصاص داشت، دور جدید تمرینات شاگردان حسن رنگرز از پانزدهم فروردین ماه در کمپ تیم‌های ملی استارت خواهد خورد.

با اینکه محرومیت محمدعلی گرایی روز سیزدهم فروردین ماه به پایان خواهد رسید، اما نامی از او در بین دعوت‌شدگان به اردوی پیش روی تیم ملی فرنگی نبود.

این در حالی است که در صورت ناکامی امین کاویانی‌نژاد در مسابقات گزینشی آسیایی، محمدعلی گرایی گزینه اصلی اعزام به مسابقات کسب سهمیه جهانی در استانبول ترکیه است.

دلیل عدم دعوت از کشتی‌گیر کهنه‌کار و باتجربه وزن ۷۷ کیلوگرم به اردوی پیش رو، اعزام تیم به مسابقات قهرمانی آسیا و گزینشی آسیایی است.

اردویی که از پانزدهم فروردین آغاز می‌شود، به پیپرینگ اختصاص دارد، بنابراین گرایی تمریناتش را در شیراز دنبال خواهد کرد و احتمالاً در اولین اردوی تیم ملی فرنگی بعد از بازگشت از بیشکک، او نیز جزو نفرات دعوتی خواهد بود.

همچنین مهدی محسن‌نژاد که در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد با عنوان پنجمی حقیقی، سهمیه وزن ۶۰ کیلوگرم المپیک را به دست آورد، به این اردو دعوت نشده است.

این در حالی است که امیررضا ده‌بزرگی با توجه به عملکرد بهترش نسبت به سایر ۶۰ کیلوها در تورنمنت وهبی‌امره ترکیه، نماینده این وزن ایران در مسابقات قهرمانی آسیا شد و قرار است در قرقیزستان کشتی بگیرد.

اگر او در بیشکک روی سکو برود و عملکرد قابل قبولی داشته باشد، باید دید آیا کادر فنی تیم ملی بار دیگر فرصتی به محسن‌نژاد خواهد داد و یا اینکه ده‌بزرگی نماینده المپیکی ایران خواهد شد.

/

+

آخرین اخبار ورزشی را در جامعه ورزشی آفتاب نو بخوانید.

پ
برچسب ها:
اعلام زمان واریز حقوق مددجویان بهزیستی و کمیته امداد+ جزئیات باز، همان همیشگی! شرط عجیب استراماچونی برای سرمربیگری تراکتوری‌ها! سیل مشکل جدی در خط تولید مدیران خودرو ایجاد نکرد برای بازی با استقلال شرافتمان را می‌گذاریم | اخبار ورزشی اجرای قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تعیین شد | بازنشستگان تامین اجتماعی امروز حقوق جدید به همراه معوقات دریافت میکنند ؟! مردم ماشین و طلا بفروشند، خانه بسازند نکونام به خواسته‌اش رسید، سیاه پوشید و استقلال برد!/ قهرمانی به لطف پیراهن سیاهی که شانس می‌آورد اوسمار کار دست پرسپولیس داد؛ حالا بازی با سپاهان مهم‌تر شد/ بازیکنان پرسپولیس انگیزه نداشتند حرکت زن سپهر حیدری به سمت لخت شدن کامل!/عکس
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
advanced-floating-content-close-btn